Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bevonzani...

Hogyan tudnék bevonzani valakit aki tetszik?

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk, de sajnos nincsenek közös óráink és nagyon ritkán látom. Ha többet látnám, már akkor is elérhetőbbé válna.

2018. szept. 23. 01:12
 1/8 AtiBoa válasza:
66%
Ha bádogember, akkor könnyu. Neodimium magnez az igazi. Ha nem, akkor felejtös.
2018. szept. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak néznéd hanem hozzá is szólnál, akkor lehet többet látnád.
2018. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
találkozz vele tudatos álomban, lehet hogy nem igazi de legalább szexeltek egy jót
2018. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az aurádat kell beprogramozni.
2018. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugy hogy spontán hozzá mész és elmondod hogy tetszik neked majd rögtön elhívod randira!
2018. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Megtanulsz kommunikálni s oda sétálni hozzá pl csinosan, de szolidan kicsípve magad. (nem ribizlisen)


A vonzás törvénye az csak egy dolog, meg is kell emelni a seggünket és cselekedni...


Anyám várta a milliókat, de nem tett érte semmit... Csak fél év alatt 6 hozzánk tartozó halála csúszott be...


Mondtam is neki...fura egybeesés ez.


Olyan nyomi emberek vannak, ne vedd sértésnek.


Szerinted miken mentem keresztül amíg megtaláltam a páromat(?)


Ez az élet. Próbálkozni, amíg össze nem jön.

2018. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez egy baromság. sok spirituális dologban hiszek, de a vonzás törvényében nem.

vagy megpróbálkozol vele, hogy odamész (nem kicsípve magad, hanem úgy, ahogy ÖNMAGAD vagy. ha önmagadként nem kellesz neki, akkor pedig sehogy sem fogsz ^^) és beszélgetni próbálsz vele.

de bevonzani nem fog sikerülni. se pénzt, se pasit, se a lottóötöst....

2018. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy az eddigi válaszok mennyire voltak hasznodra, én azért elmesélem én hogy vonzottam be egy fiút CSAK a vonzás törvényével. Azért hangsúlyozom, hogy csak, mert ugye kombinálhatod a "tudatos bevonzást" és a "tetteket". Viszont én is úgy voltam, mint te, mivel nem volt esélyem találkozni a személlyel huzamosabb ideig, nem szorítkozhattam a tettekre, így marad a gondolati ráfokuszálás.


Annyi segített, hogy én tudtam, hogy lesz egy közös buli, és eldöntöttem, hogy ott fog történni valami. (Ha meg nem történik, nem is kell összejöjjek vele, hagytam volna). Szóval olyan 3 hónapig "ábrándoztam" - nem tudom mennyire volt tudatos, csak a cél volt annyi: a bulin történni fog valami. Nem akartam álmomban találkozni vele, mikor a folyósón láttam (egy suliban jártunk), akkor sem szuggeráltam, hogy vegyen észre, minden csak gondolati síkon történt.

2018. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!