Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van okom az aggodalomra?...

Van okom az aggodalomra? Valóban a lent látható jelenség lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, testileg és lelkileg is beteg vagyok egyaránt, rengeteget aggódom és főként szorongok, régen túlléptem a kiégettség küszöbén, fiatalságom (25 év) ellenére.

Az utóbbi hónapokban, de főleg hetekben feltűnően gyakran keres fel a macskám, szinte az arcomba mászik, vagy ha éppen csukva van az ajtó, állandóan rohamozza azt, nagyon sokszor nyávog, panaszosan, fájdalmasan is, pedig egészséges cica, nagyon szeretem. Olvastam régebben egy hivatalos weboldalon (nem emlékszem a címére), hogy egy idősek otthonában bizonyos néniket hasonló módon "látogattak" a macskák haláluk előtt, mellettük voltak a végső időszakban. Félek, nálam is valami ilyesmi történik, hogy esetleg közeleg halálom. Teljes mértékben kikészültem. Mit tehetnék?


2018. okt. 13. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
(Fiú vagyok.)
2018. okt. 13. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell aggódnod mert a macskák megérzik ha a szerető gazdájuk beteg vagy kimerült és ilyenkor igyekeznek gyógyítóan hatni rájuk. Volt olyan hogy a szomszéd macskája bár átjárt mindig, de nem hagyta magát megfogni. De mikor megérezte hogy beteg vagyok, még a lakásba is bejött és a viselkedésével szinte felvidított. És meg is hagyta magát simogatni.
2018. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem,hogy meg fogsz halni! Lehet,hogy a cicád érzi,hogy mennyire nem érzed jól magad testileg lelkileg,és így próbál segíteni,hogy jobban érezd magad. Ő is szenved,mert Te is. Az én cicám is "vigasztalt".:)
2018. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív és megnyugtató válaszokat. :)
2018. okt. 13. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én macskám is aki sose ugrik általában fel az ágyra(mert nem szabad és nem is szeret ott ülni), amikor a hányós hasmenéses vírusom miatt szenvedtem felugrott hozzám és az ölembe mászott. Érezte, hogy nem vagyok valami jól és próbált lelkileg segíteni .gondolom.
2018. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!