Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma mentem optikába úton egy...

Király Péter 1 kérdése:

Ma mentem optikába úton egy fekete macska jobb oldalról bal irányba átfutott, odaérve olvastam ajtón műszaki okok miatt zárva. Ez babona?

Figyelt kérdés
Gyerek korba nyúlik vissza ez vagy meg van írva a sors.

2019. febr. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy meg valahová.

10 éve van 2 fekete macskám, még élek.

2019. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez akkor babona ha hiszel benne, amúgy meg csak pech.


"Gyerek korba nyúlik vissza ez vagy meg van írva a sors."

Ezt meg nem értem. Mi nyúlik vissza gyerekkorba? A sorsunk meg kitudja meg van e írva, valaki hisz benne, valaki nem :)

2019. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor most odaállította az optikus a fekete macskát, hogy mindenki előtt fusson át, különben nincs nekik előre jelezve a balszerencse, hogy zárva fogja találni a boltot?
2019. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az optikus macskává változott, bezárta az üzletet és átszaladt dugni egyet a szomszéd macskával.Kivárhattad volna azt a pár percet.
2019. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pentek 13.-an szulettem es en elég szerencsesnek tartom magam az eletben. Babonak nincsenek.
2019. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos afelől, babona volna, hogy a macska épp mielőtt odaértél, szintén látta a "zárva" feliratot, ezért hasonlóan járt el, mint te, utóbb. Magyarán mivel zárva volt a bolt, a macska nem erőltette a dolgot. Különben is csak egy 11-es csavarkulcsra lett volna szüksége, nem dől össze a világ. Majd máskor. Addig is egerészik DIY.
2019. febr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg előbb be volt zárva, minthogy a macska átszaladt volna előtted. Egyébként attól még lehetett előjele annak is. Tebenned meg nem véletlenül mert fel, hogy lehet köze hozzá, akár jelezhette azt is.

Igen egyébként, ma nem kellett ottlenned. Lehet, hogy pl valaki olyannal találkoztál volna, akivel nem kellett volna; nagyon letérített volna az utadról, mert valami olyat mondott, vagy csinált volna; és akár 'Odaföntről vezérelve' így oldották meg. Hogy valami műszaki galiba legyen aznapra; és akkor nem megy oda aznap senki. Szóval te meg pont aznap mentél volna; tehát fontos volt, hogy te se juss be ma; tehát ez mindazokra vonatkozott, akik aznap bementek volna. Még lehetséges; hogy akár a dolgozókra is.

2019. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!