Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reiki I-es beavatás során mit...

Reiki I-es beavatás során mit mit kellene éreznie az embernek? Természettes az hogy én nem éreztem abszolute semmit?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallom, hogy miután átestek a Reiki I-es beavatáson konkrétan éreztek, valamit. Van akit levert a víz, van aki megszédült stb, van aki azt mondja hogy javult az életminősége is. Hát én az égvilágon nem éreztem semmit. Most vagy valami humbuk mesterhez mentem, vagy velem van a probléma. Várom a tapasztalatokat.

2019. júl. 10. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Nem csodálom. Az egész humbuk...
2019. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Erős viszketést pénztárcatájékon.
2019. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétel az hogy azonnal érez valamit. Én se éreztem. Viszont az élet minőségem sokkal jobb lett de ehhez kellett legalább 3-4 hónap. Most ott tartok hogy ha kezelek valakit érzem hogy megy az energia a kezemből. Ha meg konkrétan a problémás területre érek egyenesen zsibbad a kezem. Sok siker!
2019. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 2 beavatást végeztem (itt 33 szint van ami egy életet átível ... ) . Reklámozta munkatárs hogy hasznos van komoly hatása stb . Sűrűn elkapott indulat kedvtelenség állandó kilengés gondolatok özöne , nehezen aludtam ébredtem unalom jellemzett pedig sok mindent csináltam sport mozgás meló üzlet szórakozás . Üressėg volt bennem .Lábam hideg volt arcom meleg , ezen átmenetileg javított 10 apukuntura de meg maradt ... Az 1 avatásnál közölték hogy 2 hétig tuti mås lesz az élet aktív erős hatások ėrnek ezért az ön és más kezelést sűrün csináljuk . A ceremónia után a låtås kiélesedett hirtelen nyugalom volt bennem a lábam melegedett a fejem hideebb lett . A két kezem között hőhullåmok törtek és mágneses taszítås vonzás váltakozott . Semmilyen nyomasztó emlék gondolat nem volt , hamar aludtam jôl ébredtem vissza tért az ėhsėgem ės életkedv , sport jobban ment kimeríthetetlen voltam . Sajnos 2 hét után fokozzatosan minden a régi lett , de gyakoroltam plusz mqs szellemi praxist folytattam . Mindenért kell tenni sok åldozatot hozni stb , de lehet neked nem ez az utad vagy természetes ez az eredmény , nem tudom biztosan .
2019. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!