Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehet valami bajom ha az...

Lehet valami bajom ha az ágyamból rálátok az ablakra és ilyen kis beugrószerűségben helyeztem el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól,kényelmesen érzed ott magad,jól alszol azon a helyen,akkor nem baj.
2010. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha bebeszéled magadnak! A Feng-shui egy marhaság. 75 év alatt sok helyen laktam. Az ágyamból mindig ráláttam az ablakra. Soha nem lett semmi bajom. Egészséges vagyok,gyógyszert nem szedek,nem is szedtem. A háziorvosom 25 éve látott utoljára,amikor bejelentkeztem nála.
2010. júl. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igenis komolyan kell venni a feng shui-t, de nem kell miatta megőrülni. Egyetértek az elsővel. Ha jól érzed magad, és jól is alszol, kényelmes és nem nyomaszt valami, akkor nincs gond. Én a régi szobámban sosem tudtam aludni, és másnap holdkórosan ébredtem. Az új szobámban ilyen egyszer sem volt. Később találtam rá a feng shui-ra, és akkor jöttem rá, hogy tükörre láttam az ágyamból, egy 3X3 méteres fali tükörre.
2010. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan szoba nem is létezik, amiben nem látnál rá az ablakra. Még a börtönben is rálátsz.
2010. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A Feng shui szerint ajtóval szemben nem jó aludni.

Nagyobb baj abból származhat,ha radiesztéziai szempontból van rossz helyen az ágyad,attól meg is betegedhetsz,ha hosszú távon rossz kisugárzásban alszol.De ezt úgyis észrevennéd,mert rosszul aludnál,nem éreznéd jól magad azon a helyen.

2010. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...előzőnek üzenem, hogy kevés ennél nagyobb baromság van a világon...olvass minden esetre még valamit....(szóval a folyók, tavak, tengerek mellett lakók mind halálos veszedelemnek vannak kitéve...)
2010. júl. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen!!!

Teljesen elhülyülsz és ilyen ökörségeket kérdezel!!!

2010. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a roszhirem, hogy a feng shui egy oltari nagy baromsag. csak jol le lehet huzni vele az embereket. az aki a tukor miatt nem alszik jol ami az agya folott van, ott sokkal inkabb szellemi fogyatek a jelentos nem a tukor elhelyezese...


jaaaaa. majd elfelejtettem a kedvenc tesztem. 3 elismert feng shui szakertot hivtak ugyanabba a hazba h rendezzek be egymas utan. mind 3 mast akart, sot anelkul h tudtak volna h a masik feng shui szakerto vegtermekerol beszelnenek, egymas munkait fikaztak le. de persze ettol en meg elhiszem h tudomany es hogy van alapja...


jaja. az ordoguzes is tudomany nem?:))))))))

2010. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak akkor lesz bajod, ha van az ágyad fölött egy polc is, amibe mindig bevered a fejed:))))
2010. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
üzenem az egyik előttem szólónak, VAN olyan szoba, ahol nem látsz rá az ablakra, nem csak téglalap alakú szobák vannak.. -.-"
2010. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!