Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Kaptam ajándékba egy 6 darabos...

Kaptam ajándékba egy 6 darabos elefánt szettet. Hova tegyem őket a lakásban, elszórva vagy egy helyre? És merre nézzenek, ablak vagy ajtó felé?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne a váza mellé tedd.
2010. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
58%
Ha megvannak még, akkor körben helyezd el őket, hogy egymást nézzék, mert ha idegennel néznek szembe, akkor idegesek lehetnek.
2010. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

mekkora a lakásod?

Mennyit esznek?Az elefánt sosem felejt!!!!De nagyon nehezen tanul.vigyázz vele, mert nagyra nő.És hat darabnak kell a hely is.

Én Afrikába tenném, vagy Indiába.

2010. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szandy 8 válasza:
39%

Élő vagy nem ?

mert csak akkor tudok segíteni

2010. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Detty1994 válasza:
70%
Ajtó felé nézzenek, és hétnek kell lennie ahhoz, hogy szerencsét hozzon. Bár én úgy tudom, hogy mindegyiket más embertől kéne kapni...
2010. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Cuccster ***** válasza:
43%
Te jó isten mekkora lakásod lehet? Szerintem arra figyelj, ha van 2 hím, azokat különítsd el, mert verekedni fognak :)
2010. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
A csillára.
2011. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jajj, nem élőek, kis cuki faelefántok felfelé álló ormánnyal, ugye? nekem is van egy. meg van egy ugyanilyen te ki is :D én úgy tudom, hogy az ablak felé kell nézzenek.
2011. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
A nagynénémnél vannak, az ottani tapasztalatok: hétnek kell lenni, az ormánya felfelé álljon, és nála az ajtóval szembeni bal sarokba tette, a "szerencsesarok", és azok a szoba közepe felé, az ajtó felé néznek
2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
na most már tényleg nem tudom.Az állatkertben ahol eddig voltam arra néztek amerre a fejük állt.Aztán amikor nem élők voltak azok Észak felé néztek.Nem tudom mennyi van belőlük, de itt nálunk van egy iszonyat nagy körforgalom és abban elefántok vannak, felálló ormnánnyal, észak felé bámulnak.De megszámolom a héten hányan vannak.Az észak az tuti.De szerintem mindegy merre néznek, mert mindenki mást mosd, ezért valakinek tuti nincs szerencséje, és ha pont rá hallgatsz akkor neked sem lesz
2011. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!