Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » "Pénzhajtogatás" Segitene valaki?

"Pénzhajtogatás" Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Pénztárosként dolgozom, és az egyik vásárlóm háromszögbe hajtogatott bankjegyekkel fizetett. Azt mondta, hogy ezzel bevonzza a pénzt. Tudna segiteni valaki, hogy mégis hogyan hajtogassam pontosan? Azt hallottam, hogy az sem mindegy, hogy a csúcsos része merre néz, amikor kiadjuk a bankjegyet a kezünkből.

Használja valaki? Bejött? Leirná valaki, hogy hogyan kell?

Esetleg linkelnétek valami használható cikket?


Szkeptikusok kiméljenek, mert NEM VÉLEMÉNYT KÉRTEM!!!!!

Köszönöm


2010. jún. 6. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Mégis hogyvan ez a pénzvonzás? berepülnek az ablakon a frissen vasalt 20k-s címletek, vagy lefial a pénztárcád? Ha lenne ilyen nemlennének csövesek és a cigányok se járnának lopni...

Gondolkozz már kiscsillag! A pénzért dolgozni kell! Inkább próbálj meg tanulni vmi érdemlegeset hogy ne a pénztárosként kellejn ledolgozni az életed...

2010. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Az említett példa alapján úgy tűnik, hogy a hajtogatás hatására inkább Te vonzod a pénzt, nem a vásárló.
2010. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Az illető valószínűleg nem volt 100as....a nagyobb baj az viszont, h te nem hogy nem vetted ezt észre, hanem utánozni akarod.....tudom nem ilyen választ vártál, a véleményemet megtarthatom magamnak blablabla.....
2010. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként sztem az előzőt is te tetted föl, csak most konkrétabban.....ahogy ott írta is valaki, a legjobb módszer az lenne hogy DOLGOZOL, szorgalmas vagy, kitartó.....ahelyett, h arra várj, h majd ha így meg úgy hajtogatod a pénzt, akkor majd egyszer csak pénzeső fog a nyakadba szakadni......komolyan, egyes kérdések alapján sztem lehetett vna az ezotéria a mentális egészség egyik alkategóriája....
2010. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a módszert én is hallottam de én úgy tudom, hogy nem több pénzt kapsz hanem ezáltal haszontalan dolgokra nem költesz. Nem folyik ki a pénz a kezed közül. Hogy hogyan kell pontosan hajtani azt nem tudom.
2010. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem kérsz pénzenergiát?asszem az rtl-en megy éjjelente vmi betelefonálós müsor!
2010. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Házi feladat: Ha Béluska elrak napi 500 forintot (minden 8 vagy több órás napból egy bő órát elraktároz a jövőnek), az így összegyűlt pénzt háromhavonta leköti az addig összegyűltekkel együtt, akkor 20 év múlva mennyi pénze lesz? Az ügyesebbek adhatnak egy jó tippet arra is, hogy átlagos esetben mennyi mai pénznek felel meg ez az összeg, és hogy átlagos tőzsdei szerencse mellett mennyire gyarapodna meg.


Ezt nevezhetjük vonzásnak is, már ha nem elkölteni kell a gyűjtött pénz.

2010. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a pénzhajtogatásról még nem hallottam.

Viszont én azt olvastam valamelyik Feng-shui könyvben,hogy a pénzt piros borítékban kell tartani.Lehetőleg a ház gazdagság sarkában.

Vannak a pénzhez kapcsolódó "holdvarázslatok"is.Például,ha növő vagy teli holdkor kapsz pénzt vagy teszel félre egy összeget,az beindíthat egy kis gyarapodást.Úgy tudom,fogyó holdkor a kiadásokkal kell vigyázni.


Szkeptikusok,most lehet röhögni,ha értelmesebb szórakozásotok nincsen :)

2010. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges. Ha jól megjegyezhető rituálékkal gondoskodunk róla, hogy híveink legalább kisebb összegeket tegyenek el rendszeresen, akkor abból bizony ők közvetlenül is gyarapodnak, és a megnövekedett likviditás miatt "szerencsésebb" helyzetben érik őket a nehézségek is. Ez csak matek.
2010. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
WÁÁÁ... Hát építész szakon még nem tanítanak gazdasági sarokról, pedig alig 2év alatt kaptam olyan feladatot, hogy kettéállt a fülem... A piros boriték ad neked kamatot??? Nem... Szóval ha nem akarod elverni a pénzed, akkor ne az ilyen kamutudományokban bízzál, hanem irány egy jóféle bank, és kösd le a spórolt pénzedet... Így Te sem férsz hozzá, és még kamatotik is... Végtére is a matematika legnagyobb találmánya a kamatos kamat...
2010. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!