Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mi a koi (hal) szimbólikus...

Mi a koi (hal) szimbólikus jelentés?

Figyelt kérdés
A japán jelképre gondolok...
2010. jún. 18. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom a google-t


"Koi

Japánban a vízesésbe ugró vagy átúszó koi (pikkelyes ponty-féle hal) az erõt szimbolizálja, a képességet, hogy az illetõ ki tud állni magáért, illetve a sikert. Mint fallikus szimbólum, a férfierõt és hatalmat jelképezi."

innen: [link]

2010. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Én mintha úgy olvastam volna hogy szerelem...vagy legalábbis köze van a szeretethez mivel a KOIbito szó az a szeretőket,szerelmespárokat jelenti! :D
2010. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az oldal kérdezésre való...tököm is tele van az ilyen barmokkal, megnéztem a google-t csak 200 féle különböző választ találtam és gondoltam itt van valaki aki tudja pontosan...kussolj el nem vagyok olyan hülye hogy ne használjam a google-t.Ezen az oldalon kérdezni kell és azt kérdezek amit akarok és csak a válaszra vagyok kiváncsi nem pedig az okfejtésre, hogy milyen balf*szvagyok ha nem használom a google-t.
2010. okt. 30. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Ez az oldal válaszadásra is való...tököm is tele van az ilyen bunkókkal, megnézi a google-t csak 20 másodpercet áldoznia kéne a különböző válaszok közti szelektálásra és gondoltuk ha már kérdezel esetleg választ vársz...kussoljunk el nem vagy te olyan hülye hogy ne boldogulnál a google-lel és ne találnád meg magadtól.Ezen az oldalon legtöbben választ várnak és azt válaszolunk amit akarunk és csak a beugatás megy nem vagyok kiváncsi a segítségre, mégha balf*sz is vagyok amiért használom a google-t de 20 másodperc szétnézés / értelmezés már sok nekem.



Amúgy meg ritka tetű a helyesírásod, a következő google keresésed a KÖZPONTOZÁS jelentése legyen. Bár lásd mellékelt ábra, aligha fogsz valamivel is magadtól boldogulni. Gondolom ha az ember a kezedbe nyom egy guriga WC papírt, akkor is balhézni kezdesz miért nem inkább kitörlik neked.

2011. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!