Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Néhány hónapja szép jövőt...

Néhány hónapja szép jövőt jósoltak nekem, anyagi gyarapodással, egészséggel, gazdag és jólelkű férjjel. Minden teljesül is be, előléptetés és a csodás udvarló. Ha valaki átkot rakatok, megváltozik az én jövőm?

Figyelt kérdés
Mert nem szívesen áldoznám be.
2019. aug. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Jövő nem létezik. Amit jövőnek gondolsz, az csak egy gondolatforma az elmédben, amivel azonosulsz. Csak a jelen pillanat létezik.
2019. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem te is tudod rá a választ, hogy nem jó ártani másnak.

Főleg ha az illetőt nem ismered. Ki tudja, hol fordulnak meg egyesek. Ha rosszat teszel beléd tudnak kötni, ha még jót akkor max. megdicsérnek, esetleg megköszönik. Ilyen az élet. Kívánj inkább neki sok jót és egyszer visszakapod.

Szép estét.

2019. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem és nagy kár okozott nekem, de nem szeretném, hogy belerondíton a jövőmbe ez. Amúgy biztos nem mozog olyan körökben, ismerem jól.
2019. aug. 27. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Szegény gazdag jólelkű férjjelölted még nem sejti milyen buta nőt fog elvenni.
2019. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem ne csinálj ilyeneket. Ha ő nem is, de lehet van olyan ismerőse, aki igen és "érzékeli". Könnyen rosszul sülhet el a dolog, pici a világ. Legyél jó, kedves az nem zavar senkit és még te is vidám leszel. (Ami a múlt az a múlté, felejtsd el.)

Üdv.

2019. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!