Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot kártyák olvasásának...

Tarot kártyák olvasásának elkezdése?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném elkezdeni a Tarot kártyák olvasását már nagyon régóta, de nem sokat tudok róla.

Hol tudom megkapni a kártyák jelentését? Az interneten vagy erre is kéne venni egy könyvet?

Asszociálható a gonosszal? Katolikus vagyok, igaz nem vagyok annyira vallásos, csak azért jobb tudni.

Valami további tipp? Vannak olyan dolgok amikre nem szabad használni a kártyákat?



#jóslás #tarot kártyák
2020. dec. 11. 18:58
 1/5 Grimfox ***** válasza:
75%
Ha hívő katolikus vagy, akkor a Tarot nem neked való. A jóslás minden formáját tiltja az egyház. A tarot ugyan nem igazi jóslás, de az egyház megítélésében annak számít.
2020. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Katolikus vagyok"


5 Mózes 18

10 Ne legyen köztetek olyan, aki a fiát vagy leányát áldozatul elégeti, ne legyen varázslást űző, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igéző!


11 Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó.


12 Mert utálatos az Úr előtt mindaz, aki ilyet cselekszik. Ezek miatt az utálatos dolgok miatt űzi ki előled ezeket is Istened, az Úr.


13 Légy feddhetetlen Istened, az Úr előtt!


14 Mert ezek a nemzetek, amelyeket elűzöl, jelmagyarázókra és varázslókra hallgatnak, de neked nem engedi azt meg Istened, az Úr.


Szóval csak óvatosan. :D

2020. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
Következésképen a muszlimok, és a zsidók SEM foglalkozhatnak ilyennel, mert ők is Mózes 5 könyvét veszik alapul.
2020. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy a kötelező olvasmányok mihamarabbi elkezdése.
2020. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legtöbb kártyacsomaghoz jár útmutató is. De ha bemész a libribe találsz találsz könyvet is.
2020. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!