Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha magamnak készítek Tarot...

Ha magamnak készítek Tarot kártyát, az ugyanolyan hatásos lesz, mint a boltban vett?

Figyelt kérdés
Elég jó a kézügyességem és szeretnék készíteni magamnak egy paklit. Először csak a nagy arkánumot. Használni is szeretném majd, remélem így is hatásos.

2021. júl. 15. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Hát látom a gömbömben kirajzolódni a sikerességed kudarcát.
2021. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Grimfox ***** válasza:
86%
Ha ugyanazokat a képeket rajzolod rá, mint amik egy bolti paklin vannak, akkor ugyanúgy tudod használni. ha lelaminálod őket, akkor a rajzok sem fognak lekopni. Plusz ott lesz a tudat, hogy dolgoztál vele, saját, személyes pakli, nem egy pénzen vásárolt, nyomtatott tömegtermék. Az első tarotpaklimat én egy kockás spirálfüzetből kivágott paklira rajzoltam. Még mindig megvan, csak nagyon elmaszatolódott már, mert kicsit későn jöttem rá, hogy laminálni kellett volna.
2021. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is saját pakli az álmom. Nem lesz ugyanolyan hatása! Jobb lesz, Te kis ügyes mázlista!🤗
2021. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Pont ugyanolyan hatásos lesz!
2021. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Grimfox ***** válasza:
72%
3, van benne igazság. A személyes, magad készítette tárgyak jobban működnek, mint az azonos küllemű vásároltak.
2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem..amit te csinálsz az sokkal jobb lesz.
2021. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudod mi szerepel rajta, nyilván jobban fogod tudni használni, viszont, ha csak arra mész, hogy epic legyen, akkor lehet némi kétes dolog is lesz benne, erre figyelj oda.
2021. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A Marseilles Tarot ábráit fogom használni.
2021. júl. 17. 15:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább rider.
2021. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most a Rider-Wait , Crowley az aktuális.Úgy tudom, előtte a környékünkön inkább a prágait használták jóslásra a szemfényvesztő csalók, a zsibvásárokban meg búcsúkban.Nyilván voltak a korábbi századokban is akik arra is használták amire igazán való(önismeret,világ megismerése) és voltak jóhiszemű "jósnők" akik a hozzájuk fordulóknak segítettek belőle nem átverve őket, valamiféle lelki megnyugvást adva, egyfajta akkori "lelki-terapeutaként", kockáztatva , hogy boszorkánynak bélyegezve meghurcolják, kivégezzék vagy börtönbe csukják őket.
2021. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!