Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 2012-ben lehetséges hogy...

2012-ben lehetséges hogy világvége?

Figyelt kérdés
Én arra gondolok hogy lehetséges e hogy tényleg 2012-ben világvége lessz ? És mi várható mikor lessz világvége ?
2010. okt. 9. 17:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%

10:48 -as, ez gondolatébresztő komment volt!


Ha tényleg öngyilkos lesz a kérdező mikor látja hogy még sincs világvége azon a napon, akkor ő lényegében megcsinálja magának a világvégét! Hiszen ha lelövi magát pl, akkor számára megszűnik a jelenlegi, anyagi világ, azaz tényleg megtapasztalja a világvégét. És ezzel gyakorlatilag beigazolta azt, amiben az életében hitt: nem tudod neki bebizonyítani a halála után hogy nincs világvége... Mert neki az van :)


Lehet filozofálni :)


De én komolyan is szeretnék beszélgetni a kérdezővel, mert én nyitott vagyok az irracionális dolgokra:


Kérdező, látom Te hiszel abban hogy világvége lesz bő 2 év múlva. Hogy készülsz rá? Mik a terveid? Mivel töltöt a hátralévő idődet?

2010. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló veled énis beszélgetnék ha teis velem . Add meg az email edet elkérem tőled privátba és msn en beszélünk. Amugy NEM AKAROK ÖNGYILKOS LENNI SOHA.
2010. okt. 10. 13:35
 23/31 anonim ***** válasza:
Nah, add már meg az e-mailedet, hagyj röhögjek már majd a képedbe! :DDDDDDD
2010. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
ez kb annyira valoszínű,hogy holnap lesz világvége
2010. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Szerintem ezt nem lehet tudni hogy mikor lesz világvége. Tudod a tudósok azt mondták, hogy 2000-ben lesz itt a vég. És most is élünk. Miért pont 2012-ben lenne?? Én még várnék jó pár évet. :D
2010. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Már nem azért,de ha így folytatják tiszta pánik lesz 2012ben XD mindenki rohangál meg kiabál DE HA TUDNÁD H LESZ AKKOR SE TUDNÁL CSINÁLNI SEMMIT TEHÁT NEM TÖK MMINDEGY???

és ha lesz világvége?Ha úgyis vége a világnak akor nem tök mindegy??

ja,és azon gondolkoztatok mióta van világ??S: és előtte nem volt semmi?vagy mi van?és mi lenne ha nem lennének bolygók meg naprendszer meg semmi?:S

Na jó tiszta hülye vagyok XD

vagy csak tól sok a szabadidőm ilyeneken gondolkodni XD

2010. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem lesz világvége, azt sem a tudódok mondták, hogy 2000-ben lesz.
2010. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nemlesz világvége.Nyugodj meg...csak azért mondják,hogy ilyesztsék a népet és félelmünkben nemerjünk rosszat tenni,mert majd 'jön a világvége, meg bosszú'hülzeségek.

Nemkell bennük hinni.=)

2010. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 atrask ***** válasza:

Az emberiség mióta létezik, mindig is "gerjedt" a misztikumra! Azért tulajdonítanak nagy jelentőséget a maja

naptárnak, mert nagy időszakot ölel fel és most vége lesz.

De ez kb olyan mint az otthonokban használt falra kitehető éves falinaptár, csak papírból van, és csak egy évre szól... nagy cucc és akkor mi van?! A karórákon csak 12-ig vannak számok (bár az elkövetkezendő 100 millió évre jó lesz), akkor most ezt jelnek vegyük vagy sem?!

Ennyi... Ez csak kuriózum nekünk "modern" embereknek a múltból! Agyvelőktől tocsogó horrorok korát éljük, és csak ilyen régi szerkezetek-események köré szőtt legendákkal lehet kicsit megrémíteni az embereket igazán, mert annyira modernek lettünk, hogy sem magunkat, sem a múltunkat, de még az igazi félelmet sem ismerjük.


Jah! És ha jön a világvége?! Vajon mi lesz?! Elmondani nem tudja senki, mert olyan még nem volt. A nagy számok törvénye, és a statisztika miatt valószínüleg 1-2 túlélő marad, akik majd újra megpróbálják felépíteni világunkat.

Bááár... ha figyelembe vesszük a bibliát, és az ókori történelmet, illetve az egyéb vallásokat, íme egy elmélet:

a túlélők egy csoportja szétszéledt, hogy keressenek még túlélőket, ha pl volt öngyújtójuk, akkor egy megtalált kissebb visszamaradt társaságban elhitethette magáról, hogy ő a tüzek istene (ez csak példa!!!!) Ha mindegyik szétvándorolt okostojás magáról ilyeneket állított, akkor megvan az (egymásra nagyon hasonlító) több isten hit alapja (Jahvé,Jézus,Allah,Mohamed,Budha,stb), de erről még órákat lehetne teóriázgatni... minden esetre a témára nyitott vagyok, a levelezésbe én is beszállnék annak ellenére, hogy sztem 2012 ugyanolyan év lesz mint a többi: a politikusok ígérgetnek,hazudnak,és lopnak,a gazdagok még gazdagabbak lesznek,a nép sz*pni fog, és így tovább...tovább....tovább....

2010. okt. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Persze,2012-ben világvége,de azért 2013-ban napkitörés,ja,és még 2014-ben végetér a harmadik világháború.xD
2010. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!