Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha két jós összeül és együtt...

Ha két jós összeül és együtt jósolja meg a szebb jövő kialakulását, nagyobb eséllyel válik be, mintha csak egy?

Figyelt kérdés
2023. okt. 13. 07:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, nem lesz már szebb jövő, csak amit a kis miliődben megteremtesz.
2023. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10 - Komolyan? Ne idegesíts!

11 - Ez szomorú :(

2023. okt. 13. 09:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Tudod, van egy jós ismerősöm, pofátlan árakat kér jóslásért, mágiáért, ezeket meg is csinálja, csurran-cseppen, régen alig volt pénze, de kiképezte magát a bosziképzőben, személy szerint szánalmasnak tartom a tevékenységét, de jól megél belőle, sajnos az Ezo.tv-re is bekerült, na az ilyenek osztják az észt és segítenek másokon.
2023. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem rossz!

Ezúton is sok sikert kívánok neki a munkájához!

2023. okt. 13. 09:45
 15/22 anonim ***** válasza:

Péntek 13-án ne jósolj, a fekete macskát is üldözd el, holnap pedig újhold.

Minden lehetőség nyitva áll a balszerencsés, rossz dolgokra.

2023. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel két energia van jelen, ezért jobban megy!
2023. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy troll vagy és szerintem Belkovics Róbert szövegét lopod.
2023. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17 - Nem troll válaszokat vártam!

Amúgy meg mi van akkor, ha én magam vagyok Belkó?

2023. okt. 15. 14:14
 19/22 gergelice16 ***** válasza:
Könnyebben át tudnak verni, ha ketten jósolnak. Csak előtte adj nekik időt, hogy össze tudjanak beszélni. De ha ez önbizalmat ad neked, talán tényleg szebb jövőd lesz.
2023. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Akármennyi pénzrabló prognosztikus terapeutával (jóssal) konzultálhatsz, de ha közülük minél többen jósolják meg ugyanazt az eseményt (maximum 100-ból mind a 100), akkor is csak fifty-fifty az esélye, hogy az egyöntetű jóslatuk akár be is következhet, tehát egy ilyen esemény előre megjósolt (tutira várható) bekövetkezésének valószínűsége sohasem fogja tudni átlépni az 50%-os bizonyossági határt. (Vagyis: minden esetben konstans 50 % az esélye, hogy egy kristálygömbi, tenyérjósi, kártyavetési stb. jóslat bekövetkezik, és konstans 50 %, hogy nem!)

Megjegyzés: Nincs köze a szakágazati prognózisokat felállító közeghez, amelyek reális adatok elemzései alapján, a hasonlósági alapelvek figyelembe vételével prognosztizálnak (meteorológia, pénzügyi szektor, földrengés-kutatás és vulkanológia stb.). Vagyis egy szakképzett meteorológus képes holnapra esőt prognosztizálni pl. 80%-os valószínűséggel, egy "szakképzett" kártyavetőnek hiába vannak statisztikailag jobb eredményei (pl. a jóslata az esetek 75%-ában "bejött"), akkor sem tud adatfeldolgozási háttéreredmények nélkül megjósolni valami konkrét eseményt nagyobb biztonsággal, mint a fifty-fifty.

2023. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!