Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire okozhatta a sikertele...

Mennyire okozhatta a sikertelen életemet az, hogy ezt meghallgattam?

Figyelt kérdés
Még egészen fiatal koromban elmondta egy illető, hogy milyen életem lesz. Sajnos a magánéleti, munkahelyi sikertelenségek, egészségügyi gondjaim mind úgy alakultak ahogy mondta.
márc. 6. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire. Te alakítod az életedet.
márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem igazán mert pl. az egészségügyi gondjaimat nem magamnak köszönhetem. Meg a legtöbb kudarcomat sem.
márc. 6. 10:59
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
2 lehetőség van. Vagy találtál egy olyan jóst, aki tényleg látja a jövőt, vagy ez egy önbeteljesítő jóslat. A gondolatainknak teremtő erejük van, kudarcot, de akár még egészségi problémát is bevonzhattál magadnak azzal, hogy folyton arra gondoltál, attól féltél, hogy bekövetkezik. Változtasd meg a gondolataidat, és megváltozik az életed! Jobb későn, mint soha.
márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj, hogy nem foglalkoztam vele, mert butaságnak gondoltam. Ha aggasztott volna akkor mindent ellenkezőleg csinálok, hogy elkerüljem.
márc. 6. 12:06
 5/22 anonim válasza:
90%
Mondanál konkrétumokat?
márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a tudatalattidra hatott
márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy arra hatott, mert félelmetes volt amiket mondott. Olyan tényeket mondott nemcsak rólam hanem pl. a későbbi párjaimról, rokonaimról is amiket nem tudhatott.
márc. 6. 13:49
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Például miket?
márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
pl. volt párom szülőjének a halála pont az történt vele amit mondott, rokonság haláleset olyan személynél aki fiatal volt, akkori barátnőm súlyos betegsége is bekövetkezett.
márc. 6. 14:10
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Több verzió is lehet. Valóban vannak látók, akik belelátnak a pillanatnyi helyzetből következő lehetséges jövőbe.

A másik irányú hipotézis is lehet, ez az önbeteljesítő prófécia.

Azaz valaki "rádolvas" egy jövőképet és a tudatalattid megvalósítja.


Pont ezek miatt rendkívül veszélyes is a jövendölés, mert elveszi az ember tenniakarásba vetett hitét, hogy mondván úgyis minden predesztinált és így az ember felelősségére is rossz hatással van.


Én azt tartom korrektnek, ami az általam látogatott spiri köröknek is a módszere, hogy azt mondjuk, hogy a jelenpillannyi helyzetből ennek és ennek az esélye a lehető legvalószínűbb, determináltabb. De mihelyst változtatunk valamit, az egész jövő újraíródik.


Hülye példák:

Ha sokat alkoholizálsz, függő leszel, ha függő leszel, kársodik a májad.

De ha nem válsz alkoholistává, akkor kivetted a rendszerből a megbetegítő mennyiség szesz elfogyasztását.


Vagy ha nem nősülsz meg, egyedül élsz, nem leszel megcsalás, válás, szakítás kárvallottja.


Vagy ha kiveszed a rendszerből pl a kisállattartást, akkor a jövődben nincs benne egy házikedvenc állat elvesztésének gyásza.


Univerzumunk annyira szövevényes és annyira az energiaáramlások, rezgések uralják, hogy a fenti kontextus egyszerre is lehet érvényes.


De mondom, egy felelős jós* az esélyeket és nem a fatalista predesztinációt hirdeti.



__________________________________________________________

*jós a név, hogy "jó"-s abból ered, hogy arra vonatkozólag ad infót, hogy neked hogy lesz JÓ

márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!