Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hány jós nyert eddig a lottón?

Fuxoló kérdése:

Hány jós nyert eddig a lottón?

Figyelt kérdés
Szimplán érdekel, még csak nem is hallottam róla, hogy egy nagy erejű mestermágus szintű lassan beszélő "ooo-ooo-h, beleesel a pocsojába jövőhéten" nyert volna a lottón, vagy talán elnyelte a lottót a krisálytgömb.
márc. 7. 01:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy se
márc. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy nagy ezoterikus a Gundeles kvízben. Remegett a lába annyira félt és a válaszokat se tudta, nyökögött-mökögött. Ugye az "intuícióóó"...
márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Tudok cigány-kártyából jósolni,9-éve nyertem a lottón 10-ezer forintot a kártya jóslása alapján,azóta se vettem többet lottót.
márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
A jóslás nem erre való, úgyhogy a kérdés totál butaság. Sem saját magunknak, sem másnak nem lehet.
márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ahogyan egyéb témákból sem lehet mindent megmondani. Például két férfiból ki lesz a nyerő vagy ki mikor fog meghalni. Vannak tabu témák. Még ha például kártya erősen utal is halálra, tilos kimondani. Emellett a kártyaolvasás sem játék, mert érteni és értelmezni kell.
márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
haha jó kérdés!
márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2esük már tuti volt
márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%
Egyik sem, nekem is van ilyen látó-gyógyító-mindenttudó ismerősöm, csak amikor a férjének daganata lett és 11 hónapig feküdt ágyba, majd meghalt, érdekes hogy nem tudta előhívni azt a rohadt nagy tudományát!
márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Persze, ez olyan, mint amikor a magyar Agykontroll könyv szerzője daganatos beteg lett és nem sikerült a saját módszerével beprogramozni magát öngyógyulásra.

Hagyományos kórház kellett, hagyományos orvosokkal.

Normális tudománnyal.

Sajnálatos eset.

márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
én egysze megkérdeztem egy jóst hogy mi a válasza a kérdésemre , erre ő megkérdezte hogy mi a kérdés mondom jós vagy ezt tudnod kellene
márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!