Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Debrecenben ismertek olyan...

Debrecenben ismertek olyan jósnőt akinél már volt és tényleg bejött amit mondott?

Figyelt kérdés
Kb mennyiért jósólnak manapság?

máj. 6. 10:45
 1/8 Nandi1988 ***** válasza:
83%

[link]


Csaplár Pétert ajánlják sokan.

máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik jós hazug és csaló. Jóslásban, mágiában és hasonló képzelgésekben hinni nem okos dolog.
máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nandi1988 ***** válasza:
100%

2 es


Az orvosnak is hiszel még sem tudd meggyógyítani... Csak tünetet kezelni.


Reiki működik, akupunktúra működik. Gondolatnak teremtő ereje van. Azért van ami működik. Minden nap használod az energiádat az is mágikus, ha nem lenne semmit nem tudnál kezdeni veled sőt nem élnél.

máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

3-as:

Tehát a tudomány hülye, az orvosok hülyék, de a természetfeletti baromságok nagyon is megbízhatóak. Tipikus áltudományos gondolkodás.


„Az orvosnak is hiszel, mégsem tud meggyógyítani."


Ha az orvoslás nem működne, az orvosok már régen éhen pusztultak volna, az orvosi egyetemek pedig romokban hevernének. A gyógyszerek hatásai mérhetők, megvizsgálhatók, többször ismételt kísérletek által. Az ókori és középkori orvosok is sok betegséget tudtak kezelni, pedig az orvostudomány szintje korántsem volt olyan magas, mint most. Olvasd el Hippokratész és Galénosz műveit, olvasd el Guido de Cauliaco középkori sebészeti tankönyvét (ha érted a latin nyelvet), és meg fogsz lepődni, hogy milyen súlyos sérüléseket hoztak helyre, nem a mágia által, hanem tudományos ismeretek által.


„Reiki működik, akupunktúra működik.

Gondolatnak teremtő ereje van.”


Ezt mégis milyen statisztika vagy felmérés alapján jelented ki? Ha valamilyen állítás igaz, akkor 1. vagy teljesen nyilvánvaló, és nem kell bizonyíték, vagy 2. alá tudod támasztani valamivel. Te milyen mérhető, látható dologgal tudod alátámasztani a képzelgéseidet? Hiszen úgy beszélsz erről, mintha teljesen természetes lenne, akkor mutass már egy kutatást vagy szakdolgozatot vagy akármit, ami bizonyítja ezt. Ha a gondolatnak teremtő ereje van, akkor állítsd már meg az orosz-ukrán háborút és az izraeli háborút a gondolataiddal.

máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lilluci27 válasza:
nem
máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nandi1988 ***** válasza:

4 es.


Nézzük az orvoslást. Pajzsmirigy problémával küzdöttem, mire elmentem 2 orvoshoz mindkettő kérdés nélkül kivágás mellett döntött. Tehát 30 x éves koromra ennyit tudd az orvos tudomány, hogy 1 hormonrendszert, ami nem nő vissza ki kell vágni pár tünet, nem voltam, életveszélyben semmi nem volt.

Arról nem beszélve, hogy szednem kellett volna x gyógyszert életem végéig.


Mérhetőek a gyógyszerek érdekes... 3 4 pánikos szorongó emberrel is beszéltem szednek frontitnt rivotilt, de nem akarják szedni, mert olyan, mint valami zombik tőle. Igen működnek, de hosszú távon zombi leszel tőlük. Arról nem beszélve hogy 1 tünetre írják fel. Szüleim napi 10 gyógyszert szednek... Hát kösz nem szeretnék idáig jutni. Igen lehet mérni őket, de kitudja ki méri és milyen eredménnyel. Gondolom nem voltál ott amikor mérték vagy igen? "Covidba is rengeteg ember meghalt" és mégis aki rákos volt pénzért ráírták covidba halt meg ha belement a család. Egyik ismerősöm mondta, nem s hittem volna el ha nem környezetembe hallom.


Ott a covid, ahol már több YT videó is fent van róla, hogy mesterségesen előállított vírus volt.


Akiket felsoroltál ott még nem hatalmak vagy pénz uralkodott és nem voltak még gyógyszerek. Vannak területek amik elengedhetetlenek, sebészet, szemészet, fog. Ezeket nem vitatom.


Akupunktúra, reiki is elismert több 100 éve és mérhetőek. Keress rá.


Gondolat..., ahol tartasz az életbe gondolom nem a szél sodorta össze. Vagy talán gondolatok nélkül találtad ki mi akarsz lenni? Mit szeretsz? Mi k a céljaid?


Persze könnyebb 1 1 mondatot kifordítani. Csak a saját életedre vonatkozóan van hatása gondolataidnak első sorban.


Nyugodtan gondolhatsz arra, hogy béke legyen ukránok és oroszok között, ha elegen gondolnak erre béke lesz. Ártani nem fog.

máj. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy dologban egyetértek. Nekem még csak tüneteim se voltak, a hormonjaim is rendben, és mégis ki akarták venni. A műtét se kockázatmentes, mert meg is lehet némulni! Nem nyugodtam bele, ez több mint 10 éve volt, azóta is kiválóan élek a pajzsmirigyemmel. De az orvos rá akart utalni egy életre az ellatorendszerre. Hiszen ez azt jelenti, hogy 3 havonta vérvétel és mindsnbapos hormonszedés! + ami ezzel jár, felborult hormonhaztartás, elhízás és a többi. Mint kiderült, 30 fölött az emberek felének van, ami nekem is. Az emberek felének ezért vágják ki az egyik legfontosabb testrészét ? Borzalmas, amit az orvosok művelnek. Olyan gyógyszereket írnak föl fölöslegesen, amik akár egy életre tönkreteszik az embert. Szinte bárkiben hamarabb megbíznék, mint egy orvosban, annyit ártottak már. Hippokratészi esküt egyik se tartja be (Ne árts!)
máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs egy kicsit elragadott az indulat, azért vannak jó orvosok, csak sajnos kevés.
máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!