Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nem értem, és magam sem tudok...

Nem értem, és magam sem tudok mit hinni. Szerinted?

Figyelt kérdés
2012 tényleg eljöhet a világvége? elhiszitek? Kérlek off nélkül.
2011. jan. 14. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, eljöhet, mert "Senki sem tudja a napot és az órát." De nem tartom valószínűbbnek, hogy 2012-ben lesz a világvége, mint mondjuk azt, hogy 42542-ben. Csak emiatt ne idd el a maradék pénzedet!


Szóval arra fogadok, hogy 2012-ben nem lesz világvége.

2011. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy eljöhet. Bármi bármikor megtörténhet. Ez egy tudományos válasz. De így feltéve a kérdés ezotéria.
2011. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Simán eljöhet...

De az első válaszolónak igaza van, az is ugyanolyan valószínű h pl holnap lesz világvége vagy 7513-ban.

2011. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jacko, annak a valószínűsége hogy holnap lesz világvége szerintem kb. 1/365-ször akkora, mint hogy 7513-ban. Meg persze kérdés mit értünk világvége alatt, például elég, ha meghal az összes ember, vagy a csillagoknak is el kell tűnni? Meg olvastam egy cikket, persze már elég régen egy tudományos lapban, hogy 2031-2032-ben körülbelül 1:5000 valószínűséggel egy elég nagy meteor és a Föld pályája keresztezik egymást. Meg egy idő után (sok millió év) a Nap vörös óriássá válik és szétégeti a Földet. Meg persze még sok tényező befolyásolja, hogy mikor lesz a világvége. Minél pontosabban tudunk mérni és számolni, annál pontosabb valószínűségi kijelentéseket tehetünk ez ügyben. Csak annyit állíthatok viszonylag biztosan, hogy nem tudok semmilyen komoly tudományos eredményről, ami miatt a 2012-es évben felfoghatóan valószínűbb világvége időpont lenne, mint bármelyik másikban az elkövetkező 10000 évben.


Különben világvége szektákat alapítani már sokaknak megérte... Ha nem jött be azt mondták, hogy valamit kifelejtettek a számításból, újra számolták, kicsikartak a hívőkből egy szép adag zsét, beletörődtek, hogy néhányan felakasztották magukat, csak mert holnap világvége, és aztán folytatták, egy későbbi időponttal és megismételték ugyanezt.

2011. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
off :D
2011. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Elmondom, hogy velem mi történt.

Január 8-án, este 11 órakor sétáltam át egy parkon. Egyszer csak elkezdtem hangokat hallani, majd felrepültem az égbe. Csak repültem és repültem, szélsebesen és amikor végre megállapodtam, akkor egy furcsa, űrhajó szerű dolgon találtam magam, ahol apró, kicsi, parányi, de erős zöld, fikaszerű lények rácsavarodtak a testemre és elkezdtek egy ajtó felé ráncigálni. Amikor az kinyílt, egy nagy, fikaszerű izé volt ott, ami olyan volt, mintha kövér lett volna. De az összes olyan amorf, igazából nem tudtam, hogy melyik a kövér és melyik a karcsú. Szóval a nagyfőnök hozzámszólt, olyan törtmagyarsággal, amilyet még SOHA nem hallottam, pedig higgyétek el, én aztán hallottam már az összes magyar kiejtést. Azt mondta:

"Lányom, száguldj vissza bolygódra, mondjad népeidnek, jön a világ végezete jövő esztendőben, de nincs ok aggodalomra, szebb világ köszönt reátok. Azért nem mi mentünk, mert mi nehezek vagyunk - de erősek - , te pedig könnyű, mint a pihe. Így gyorsabban száguldsz. Ezt ne add át." (ezt fel is vettem az mp3-amra)

Aztán elkezdtem visszaszáguldani, miután elköszöntem a kis, apró, parányi, de erős fikaszerű lényektől és olyan 5-10 perc múlva már a parkban is voltam ismét. De az órám szerint egy perc is alig telt el a felszállásom és a landolásom között.

Tehát szerintem jön a világ vége, mert nekem ezt mondta egy nem túl apró, kicsi, parányi, de kövérnek tűnő zöld, fikaszerű massza. De nem félek. Szebb világ jön.

Ja, és nem élek drogokkal, nem iszom, nem szedek gyógyszert és teljesen normális vagyok.

2011. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. Már annyiszor várták az emberek a világ végét. A végén mindig kiderült, hogy mégsem.
2011. jan. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja
2011. jan. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
óóó már hányszor mondták hogy ekkor meg akkor lesz a világvége és sehol semmi.én ebbe nem hiszek.
2011. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen hasznosak voltak számomra!

2011. jan. 15. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!