Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elhiszitek, bevált valakinek?

Elhiszitek, bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ha voltál jósnál bejött e amit mondott és mikor?Ha nem hisztek benne akkor miért nem?
2011. máj. 27. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmondta ,hogy hanyas tételtől hanyas tételig tanulja meg az anyagot, mivel a között fogok huzni. És úgy lett. És elmondta, hogy jó eredménnyel fogok abbol vizsgázni ami 4 es is lett!
2011. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
A jóslás nem hülyeség, csak vannak akik hülyeségeket mondanak. Én voltam már egy látónál akit a rendőrség is alkalmaz mert állítólag olyan jó. De akkora hülyeségeket mondott(amik persze nem váltak be) hogy csak lestem. De észrevettem, hogy valószínűleg csak azt látta amit szerettem volna elérni, mert teljesen azokat mondta. És másnak is. De volt olyan jósnő is akinek bevált minden szava.
2011. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszek benne. legtöbbször olyat mondanak, amit egyébként is nyilvánvaló vagy kétértelmű. Pl. elmentem egyhez, megkérdezte egyedülálló vagyok-e. Aztán "megjósolta", hogy gyermeket szeretnék a közeljövőben, de tegyek meg mindent, mert elsőre nem fog összejönni. Hamarosan elkötelezem magam egy férfi mellett, akit sok viszontagság után fogok elfogani.

Hát ezt nem volt nehéz megmondania: látta rajtam, hogy nem vagyok mai csirke, persze hogy szeretnék nem sokára szülni. És igen, a statisztikák szerint nem jön össze elsőre. És igen, a nők többsége szeretné elkötelezni magát, de ha ennyi idősen még egyedül van, akkor válogatós, nem fog az első pasira ráugrani (=sok viszontagság), de most már érzi az időt, tehát nem sokat halogatja (=Hamarosan elkötelezem magam).

2011. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

"n voltam már egy látónál akit a rendőrség is alkalmaz mert állítólag olyan jó."


:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:DD:D:ROFLMAOWTFAILLLLL!!!!!!D:D:D:D

2011. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
13:04 ez nem vicc, a rendőrön keresztül mentem el hozzá. (ismerős) Állítólag elveszett személyeknél keresik fel őt. Ezért nem értem hogy miért mondott ilyen baromságokat.
2011. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg alkalmaznak a rendőrségnél "látókat", akiket valóban elveszett, eltűnt stb. embereknél alkalmaznak... Ez nem vicc.
2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

én szakadok ezeken a rendőr látokon, elküldtem a rendőr ismerősömnek a választ, halálra röhögte magát ezen:D


nem a bugyuta filmeken kéne felnőni és az alapján szemlélni a világot.

2011. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy tudom hogy a látó meg a jós közt különbség van!Egyáltalán nem ugyan az a kettő!

Én voltam jósnőnél 2009be,hát mondanom se kell hogy semmi sem jött be!Azért mentem mert a "párkapcsolatomban" hezitáltam és úgy döntöttem amit ő mond úgy lesz!Erre megjósolta természetesen hogy lesz egy hivatásos személy(katona) akivel együtt fogok élni a szülőhelyemtől nem messze aztán hogy lesz gyerekünk(ezt visszavonta) aztán szétmegyünk valami miatt és vissza megyek az exemhez és ott lesz gyerekem és élünk még meg nem halunk!Ja és hogy 2010be hatalmas szerencsém lesz és ha szerencsejátékozok akkor ne hagyjam abba stb stb!Persze én homlok egyenest mást csináltam már csak azért is!Ha a sors tényleg úgy akarja bármit teszek neki lesz igaza,nem?Na ezután 2 barátnőm is elment hozzá,ők is hivatásos katonákkal fognak össze jönni:) és a fősztori náluk is ugyan az volt mint nálam!:)

Ami viszont megcsalt hogy a múltamat olyan szinten mesélte el mintha gyerekkori barátnőm lett volna...a családomról is beszélt és tényleg olyanokat amit nem tudhat és nem a statisztikák alapján szűrhetett le!

Szóval megrövidültem 4000-rel,de annyit megért,elmondhatom itt is voltam!

Ja egyébként mikor megérkeztem hozzá épp kapott egy hívást amibe közölte a kliense(hallottam végig)hogy bejött a jóslata meghalt valakije...:O remegő térdekkel ültem le elé!:)

Azt mondják hogy aki megy jóshoz tudat alatt próbál úgy élni amit a jós mond!Szóval ha azt mondja kapni fogok egy almát és az lesz életem párja akkor természetesen a piacon fogok csámborogni még ha nem is tettem eddig!és ez tényleg így van!

2011. máj. 27. 13:58
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
13:49 Le merem fogadni, hogy ez a rendőr ismerősöd egy egyszerű szakközepet végzett utcai rendőr. Azonban itt nem ilyenekről, hanem a komoly, főiskolai végzettséggel rendelkező bűnügyi nyomozókról van szó. És ott igenis, alkalmaznak ilyeneket ha tetszik ha nem. Mégpedig ilyen keresztapám személyesen. (ő sem hisz benne, ezt csak azért írtam, hogy 100%-os az infó, ő is küldött hozzá, mert tudja, hogy érdekel az ilyesmi.)
2011. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És ráadásul (még régen) a tévében is volt, hogy amikor eltűnt egy ember és sehol nem találták, a rendőrség egy látnokot kért fel, hogy segítsen.
2011. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!