Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Pálmaleveleit keresteti...

Pálmaleveleit keresteti valaki? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
De ehez kikell utazni, csak nemtudom, hogy hova. Sebestyén Balázs is kiutazott, de nem tudom milyen sikerrel
2011. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Most akkor mi van? Van valahol egy pálma, ami nekem növeszti a leveleit, de én nem kereshetem meg, hanem mást kell küldni, és nem biztos, hogy hamar hallok az eredményről?


Hát, tulajdonképpen nem lennék meglepve.

2011. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kiutazni, interneten keresztül felolvassák. Én is gondolkodtam rajta, de drágának találom
2011. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kb 10-11ezret kell fizetni a regisztrációért és már keresik is neked.

Ha pedig megtalálják akkor még fizetsz pluszban és fel is olvassák, persze ha akarsz ki is utazhatsz.

2011. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
És ez igaz?
2011. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 skarma ***** válasza:
nekem az a gyanús, hogy miért kell ennyit fizetni érte... ez valahogy nem illik a képbe.
2011. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Hát rákerestem, hogy mi ez...


Ti nem vagytok normálisak! Nincs a családban senki, aki örülne annak a pénznek és annak a figyelemnek, amit ti erre a lehúzásra szántok?!

2011. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ebben az egész pálmalevélben az az érdekes, hogy nincs is annyi , mint ahány ember létezik jelenleg a földön:)
2011. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Itt a válasz: Bessimeon Kryon hivatalos magyarországi médiuma által lehozott információk.


Legfrissebben feltett kérdések és valódi, mindenkit megnyugtató válaszok:


Pálmalevél-kutatásról és annak valóságtartalmáról.

Oszter Tamás és a Pálmalevél-kutatás.


Részleteltek:



Q: 2./ A mostanában napvilágot látott különböző indiai levéltárakból előkerülő több száz évvel ezelőtt íródott Pálmalevelekről érdeklődtek többen. Szakrálisak-e, s ha igen mennyire?

A: Nem! Nem igazából! Van benne spiritualitás, de nem abban az értelemben, amelyben keresitek. A siker titka hogy higgy benne. Vannak benne lejegyzett sorok, ha kéred mesélek róla, s azon emberekről akik annak idején ott éltek. különböző levéltárakban más-más témában találhattok feljegyzéseket gyógynövényekről fűszerekről, tárgyakról. Szakralizálhatóak, de nem érdemes . lélekfeljegyzéseiteket nem tartalmazza. Az Akasha Krónikátok ennél szélesebb perspektívát mutathat nektek. médiumok, látók, jósok, transzterapeuták többet is tudnak mutatni és mondani önmagatokról nektek.

Q: Miért nem spiritualizálható a Pálma-levél?

A: mert nem volt benne semmi lejegyezve istenről. csak azon emberekről, akik ott voltak éltek s napjaikat tengették. Kapáltak, szántottak, vetettek. Egy pálmalevélre írták a gabona árát... Találhattok benne lejegyzéseket örömről, a zenéről ki hol lakott, műhelyekről s igen, nagyon hitelesen rögzítették a gabonaadót. Leírták a termények adóját, a vámokat, az eszközöket, amiket készítettek önmaguknak. Ez a titok. Ki tudhat efelől? Aki feltárja a levelek titkait, aki olvas még ezen nyelveken, s aki látja minden korok igazságát. Ezzel fellebbent a fátyol!


Ne szégyelljétek magatokat, ha a levél titka kiderül. emberek vagytok. nem mindig a pozitív ideák közül választotok. Menjetek tovább utatokon. Ha érdekel, az életfeladatotok kérdezzetek engem s válaszolok

2011. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 eNerdzsy ***** válasza:

Én 5000Ft előreutalással is felolvasom bárki "pálmalevelét" neten keresztül.

Látnoki módon hívom le az információkat, úgy mint azok akik lejegyezték ezeket az információkat.


Akció! Csak most csak neked. :)

2011. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!