Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Most éppen gondolok egy...

Most éppen gondolok egy számra! Azok a személyek, akik képesek az ilyen dolgokat megérezni, meg tudják nekem mondani, hogy melyik volt az a szám?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit sem megsérteni, kíváncsiság!:)
2011. júl. 29. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

6, 9 vagy 16...

Ezeket tippelem.


Egyébként azt nem írtad le, hogy 0-10-ig gondoltál egy számra vagy 0-100ig stb...?

2011. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam, hogy odaírom, de aztán arra gondoltam, hogy ha valaki tényleg megérzi, annak nincs szüksége intervallumra. :)


Nem talált.

2011. júl. 29. 15:39
 3/21 anonim ***** válasza:
3 v. 5
2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22
2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Veky ***** válasza:
100%

5318008???

Mert ezt beírva a számológépbe fejjel lefelé azt kapjuk, hogy BOOBIES = CSÖCSÖK! :D

2011. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nem érzek ilyesmiket, de szerintem aki érez, csak akkor tudná érezni, ha ott lennél vele egy légtérben, vagy legalább... tudná, ki vagy, vagy ilyesmi... Csak így a nagy semmiből ezt nem hinném, hogy meg lehet érezni... o.O Bár ki tudja, én nem vagyok médium.
2011. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy megkérdezem, mivel a TV-ben is vannak ezek a "jósok", akik több ezer km-re a személytől, ismeretlenbe, egy születési dátummal képesek megjósolni a jövőt, ráérezni az adott ember sorsára.

Ha olyan van, ilyen is lehet.

Bár már elnézést kérek, az szerintem hatalmas átverés.

De ha valaki tényleg fogná és leírná nekem ide, úgy hogy utánaírná, hogy biztos benne... akkor esküszöm, hinnék ezekben. :)

2011. júl. 29. 16:04
 8/21 anonim ***** válasza:
53 vagy 8. Valószínűleg, szerintem...
2011. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A jósok nem számra gondolnak. Azok a mentalisták. A jósok általában a jövőt vizsgálják a jelennel összefüggésben. A mentaláisták csak a jelent, valamint a közeljövőt. A jósok általában "csak" homályosan látnak, és fontos célokat mondanak, amiért tenni kell, valamint jótékony berögződéseket "csinálnak" az embereknek. A mentalisták főleg csak mutogatják magukat, többnyire hisznek nekik a szkeptikusok is, bizonyítani tudnak, logikával teszik mindezt. A jósok nem logika alapján teszik.
2011. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39
2011. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!