Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kedves Jósok/Jósnők! A követke...

Kedves Jósok/Jósnők! A következő néhány hónapban várhatok szerelemre? Nem érdekel, hogy mikor halok meg, meg semmi konkrét, csak az, hogy igen, vagy nem, és ha igen, akkor nagyjából hol találkozunk?

Figyelt kérdés
Az idióta kérdésekre nem vagyok kíváncsi, és aki komolyan válaszol, az kérem írja meg, hogy fiú vagyok vagy lány! Köszönöm!
2011. júl. 30. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

misztikus szép estét

felőlem várhatsz ugyse jön ha otthon ülsz a gép előtt

2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A következő három hónapban megpróbál közeledni valaki hozzád, aki nem ismeretlen, és ezért elsőre nem is fog feltűnni a közeledése. Ezért résen kell lenned.



Főleg, mert úgyis csak a pénzed kell neki.


Az aurád szerint lány vagy, de testileg, nem... ez ugye, tudod, mit jelent?

2011. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem biztos...
2011. júl. 30. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen

Hogy hol találkoztok? A Lánchíd pesti hídfőjénél, este nyolckor, az aurád fogja odavonzani őt, őt a Nagy Őt, azonnal leszáll a fehér lováról miattad és Petőfit kezd el neked szavalni. Megdobban a szíved és érezni fogod, hogy rá vágytál egész életedben.

Remélem tudtam segíteni, 2 ezer forint lesz, majd emal-ben megbeszéljük.

2011. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D köszi, de mintha említettem volna valamit... xD azért a Petőfi meg a ló nem volt rossz...:)
2011. júl. 30. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Jóéég:D Anyám borogasss:D

1.Így még egy normális jós se tud jósolni.

2. Biztos vagyok benne, hogy lány vagy bár lehet nő, de kétlem.

3."Idióta kérdésekre nem vagyok kíváncsi"--->jelen esetben nem választ vársz?????:O:D

Sztem borogasd pár percig magad és akk írj!! SZÉP ESTÉT HOZZÁ!

2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor hát segíts, Kedves Utolsó, mit írjak még, hogy egy normális jós jósolni tudjon?
2011. júl. 30. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Nem azt mondom, hogy keveset írtál, hanem, hogy itt nincsenek jósok, ide nem jósoltatni járnak. Ne itt keress ilyeneket, mert csak kimustrálnak.:D

2. Voltál te már a való életbe jósnál?

3. Egy jós kártyából a való életbe tud jósolni, nem virtuálisan, amit remélem tudod mit jelent. A TV-be, neten meg a rádióba levő jósok kamuk, ilyen nem létezik virtuálisan.:D

2011. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen, tudom mi az a virtuális:D

és oké, oké felfogtam, de egy próbát azért megért, nem:) nem kell leharapni a fejem:))

2011. júl. 30. 23:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké :D Nem leharaplak!! Szóval keress fel egy olyan jóst, akiről jókat mondanak, menj el hozzá és megtudsz mindent. Én is ezt tettem sőt látnoknál is vtam már. Sok minden már úgy alakult, amit elmondtak.:)
2011. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!