Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 14éves vagyok és szeretnék...

14éves vagyok és szeretnék elmenni jóshoz. Személy szerint azt gondolom, hogy ez nem kortól függ, de nem fognak kiröhögni, hogyha ilyen fiatalon elmegyek jóshoz vagy akár egy látóhoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 21:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%

Szia!


Én azt tudom neked tanácsolni hogy ne menj Jósnőhöz...Az ilyen okkultizmussal foglalkozó emberek nem tudnak neked segíteni inkább félrevezetnek (Nem beszélve a csalásokról, amik a jóslásokban megnyilvánulnak...)


"És ha ezt mondják tinéktek: Tudakozzatok a halottidézőktől és a jövendőmondóktól, a kik sipognak és suttognak: hát nem Istenétől tudakozik-é a nép? az élőkért a holtaktól kell-é tudakozni? A tanításra és bizonyságtételre hallgassatok! Ha nem ekként szólnak azok, a kiknek nincs hajnalok:" (Ésa 8,19-20)


Én ezt tudom neked tanácsolni


Minden jót!

2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Én 18 évesen voltam, nem nevettek ki. Tudod az a baj ezzel az egésszel, hogy amit lát lehet hogy 15 év múlva történik meg, te meg csak várod-várod. Sok mindent látnak, de nem az egész képet, történetet, és ez kevés, évek múlva kiderül, hogy akkor az, nem is az volt, mást jelent mint gondoltuk... És nagyon befolyásolja a döntésünket...
2011. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. :)
2011. szept. 25. 21:24
 4/17 anonim válasza:
55%
18 alatt nem mondhatnak semmit.. :\
2011. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
El ne kezdd! Pláne ne 14 évesen. Teljesen meghülyítenek és hordhatod nekik a pénzt. Vagy a tiedet, vagy a szüleidét. Félelembe, bizonytalanságba is sodorhatnak. Inkább alakítsd a sorsodat te magad!
2011. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Na lesz még egy energizálás történikes tihanyi tamás úr.dejó D:
2011. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszoló véleményéhez.

+ javaslom az idézetet tartalmazó könyv olvasgatását. Ingyen van és sokat tanulhatsz belőle.

2011. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mustafa33 ***** válasza:
93%

A tanfolyamot nem ajánlom, de ha tanulni akarsz a jóslásról, menyj el legylább 5 höz, figyeld meg mit kérdez tőled, mit válaszol, milyen összefügésben van amit te mondasz magadról és amit ő mond rólad. Rá jösz hogy ügyes kombinátorok és jó pszihológusok (már mint saját részre), előre látók annyiban, hogy ráéreznek mit vársz tőlük, gyors reagálásúak, mindig készen vannak a válasszal lehetőleg olyannal ami sok mindenre ráhúzható. ügyes átverők, meggyőző modorúak. Ha ezt megtanulod te is jós lehetsz. Figyeld meg az éjszakai tv jósoknál, ha egy néző azt az egészségéről kérdez, akkor azt mondja neki: - az egészségével problémák lesznek, vagyis már ott bujkál a baj ezért mihamarabb forduljon orvoshoz, különben baj lesz. Lehet ennél univerzálisabb jó tanácsot adni? A kérdésből ez következtethető. Ha pontosabban utal a bajra a "páciens" akkor konkréttab a jóslás is. Ha pénzről kérdez az ügyfél azt jelenti pénzszűkében van, a jóslás is olyn lesz. Akinek valami jól megy arról jóst nem kérdez. Csak a problémákról.

Egy story: elmegy az egyszeri ember a mindentudó jóshoz, az megkérdezi ki maga és mire szeretne választ? Erre az ember megfordul és távoztában azt mondja, ha maga az lenne akinek mondja magát akkor ezt nem kérdezte volna.

2011. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
inkább mekire vagy burger kingre cseszd el a pénzt, annak több értelme lenne
2011. szept. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom de a jóslások 99,99% a pénzkidobás, ezeknek nem szabad hinni, nekem is jósoltak már, ingyen mert ismerősöm fizetett be poénból nemtudom, és amit mondott a nő hogy szebb életem lesz de előfordulhat majd betegség is meg hogy sok pénzem lesz és megtalál a szerelem. Ebből csak a betegség jött be és az is csak azért mert elkaptam egy vírust ami szimplán csak egy véletlen. Igaz szerelem még nem jött be és még csóró vagyok mint állat csak arra van zsém hogy ne halljak éhen meg a számlákat tudjam rendesen fizetni.
2011. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!