Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Győrben v környékén jósnő?

Szömörce kérdése:

Győrben v környékén jósnő?

Figyelt kérdés
Jósoltatni szeretnék és ehhez szeretnék neveket, esetleg elérhetőséget! Lehetőleg olyanokét, akikről tudjátok jók, beváltak a mondottak. személyes tapasztalatot is szívesen várok! előre is köszi!!
2011. okt. 17. 12:56
 1/8 anonim válasza:
0%

Én a tv-ben láttam ilyen megbízhatót.

Elégeti az egy millát,a 28-at meg elteszi!sok sikert te babonás...yxvxyyysf5aqd !!!!!!!!!!

2011. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Minek elmenni jóshoz, ha a telejósdák ontják magukból a specializált médiumokat?

Ha elmész egy hétköznapi jóshoz, az is elkéri almalomra a 25-30000 forintos ALAPdíjat, így jobban jársz, ha inkább a felét hagyod ott a telejósdásoknál. És még kényelmesebb is...

2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nincs személyes tapasztalatom, de tegnap pont bent voltam az Angyalboltban (Aradi vrt. útja), amikor az eladó mondta vkinek, h. nyitás előtt és zárás után van jóslás. Nem tudom, h. miből jósol, de azt mondta, h. időpontot kell kérni, és 3000 Ft/óra.
2011. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az univerzumenergiaboltban voltam atlantiszi kristályokkal kirakott energiagömbtartót venni és egy kis csütörtöki negatívenergiaföldelésen, amikor mondták, hogy ott jósolnak is nekem lottószámokat és az életem tuti receptjét 2999ft/óra
2011. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
nincs szakképzésem, de 25 ezerért odaadod a kezed és még azt is megjósolom, hogy fiú vagy-e vagy lány, és hogy mikor lesz bélcsavarodásod legközelebb.
2011. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
www.facebook.com/ezoterica.center ezo-center! lájkolni kell jósolnak ingyen!
2011. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"PÉNZTÁL! a pénz pozitív energiáját magunkévá tehetjük!! 22:30tól 23:00 ig! PÉNZTÁL mindenkinek! senki se hagyja ki! Az ilyen lehetőségeket megkell fogni!! "


Na ez kemény:) A hülyék megtanultak számítógépezni?

2011. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eszta41 válasza:
54%

Egy férfi meglátogat egy jósnőt. A jósnő mondja: látom, van két gyermeke. A férfi közbeszólna, hogy nem...a jósnő ismét, egy kicsit nyomatékosabb hangon: látom önnek van két gyermeke. Férfi: nem jól látja, nekem három gyermekem van.

A jósnő mondja: maga csak azt gondolja...

2011. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!