Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehet, egy "bizonyos...

Hogyan lehet, egy "bizonyos kártyából" megnézni a jövőre vonatkozó párkapcsolati előrejelzést, vagy bármi mást?

Figyelt kérdés
Mitől olyan biztos a kártyavető, hogy amit vet, az úgy lesz, amikor kétszer v. többször, ugyanarra a kérdésre koncentrálva is mindig másképpen jönnek a lapok?
2011. okt. 28. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
mert az egész egy átverés
2011. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hogyan? Sehogy.
2011. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bleed ***** válasza:
egy lapnak többféle jelentése van és az adott helyzethez kell átlátni és értelmezni a másik hogy egy nap egy dolgot egyszer érdemes megkérdezni nem 100 szor
2011. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki az a ráérő, aki 100-szor nézné meg a kártyát? Én csak arra világítanék rá, hogy délelőtt feltéve a kérdést, majd délután, a lapok mások lesznek, hiába ugyanaz a kérdés ugyanazon a napon! Így a válasz is mindkét esetben más lesz! Akkor most mit is mond meg a kártya?
2011. nov. 15. 18:43
 5/5 bleed ***** válasza:
igazából én nem vagyok profi benne ha laikusként kérdel akkor hiába magyaráznám ha van benne némi gyakorlatod és foglalkoztál tarottal vagy egyéb kártya jóslással akkor tudod hogy itt a megérzések is beszámitanak meg ha látó vagy akkor az is ... persze tök ugyanazakok a lapok ugyanolyan sorrendbe nem fognak neked kétszer kijönni mert oylan nincs.. de többféle dolog rámutathat adott helyzetre ... mivel mondom több jelentése van egy adott kártyának csak át kell látni .. megint egy másik dolog amit sokan elfelejtenek hogy ami kártyán kijön az nem egy kőbevésett dolog amine ne lehetne változtatni .. tehát a jövő alakitható a döntéseid által ..
2011. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!