Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akik a fényképről "jósolnak"...

Akik a fényképről "jósolnak" azok ezekből mit tudnak megállapítani?

Figyelt kérdés

Tudom hülye vagyok a kérdés is az meg hogy ilyenek nincsenek

stb. stb. nem erre vagyok kíváncsi. akkor csak 1-2választ kapjak de tényleg csak azok válaszoljanak már akik hisznek az ilyenekben


2011. dec. 21. 00:09
 1/6 anonim válasza:

Hát... hogy hány megapixeles a kamera. :D Bocs, ezt muszáj volt.

Én hiszek az "ilyenekben", de szerintem aki csak fényképről jósol az ezotv-n vagy valami 5x5-ös hírdetésben, az tényleg csak a pixelszámot, aki meg valóban ért hozzá, az nincs fényképre korlátozódva. Szerintem. De nem értek hozzá, utána sem néztem.

2011. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En nem hiszek abban, hogy "fenykep" vagy egy "hang" eleg lenne ahhoz, hogy barmit tudjon a masik mondani a szemellyel kapcsolatosan. Ezert elgondolkoztato szamomra a TV joslasok is, mivel egy kerdest tesznek fel, s jon a valasz....foto alapjan, talan a "testbeszed" az arc formaja stb., de ez is keves ahhoz, hogy barmit tudjon mondani.
2011. dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tök általános dolgokat és bármi mást, amit amúgy meg lehet állapítani egy képről.

Olcsó játék (na jó, inkább drága) naív és laikus embereknek.

2011. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fényképről nem lehet jósolni, csak a személyiségi aspektusokat lehet megállapítani az arcról. Pl. fekete haj, sötét kék szem, erről is már meglehet állapítani sokat.
2011. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kérdeztél hülyeséget van ilyen de a sok kártyajós között is ritkaságszámba megy!!!
2011. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2011. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!