Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek lesz világvége?

Szerintetek lesz világvége?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 14:36
1 2 3 4 5
 21/49 Vree ***** válasza:
100%

Mellesleg 2011-re is volt egy világvége-jóslat: bizonyos Harold Camping nevű prédikátoré, aki egyszer már megjósolta 1994-re, majd amikor nem jött be, ellenőrizte a számításait és rájött hogy a valódi év 2011. Ez a taktika egyáltalán nem ritka, sőt a világvége-kultuszuk között elég gyakori hogy a vezető többször módosítja az időpontot az első sikertelen alkalom után.


A legutóbbi, 2012-es dátumot pölö arra alapozták, hogy a maja (dél-amerikai kihalt indián nép) naptár csak igáig számolja a napokat. A maják egyébként is furék voltak, imádták a halálkultuszokat meg az emberáldozatot, illetve kedvencei a különféle ufóhívőknek. Időközben pár régész kiderítette, hogy a maja naptárat is elnézték, és még jó pár ezer évig jó lesz, de kérdés hogy ez zavarja-e a hívőket és a különféle UFÓ és ezoterikus magazinokat, akiknek jó bevétel lehúzni az összes lehetséges bőrt a témáról még.


Amúgy ha érdekelnek a világvége-jóslatok, itt egy csokorra való belőlük: [link]

2012. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 Vree ***** válasza:
Amúgy mi akik öregebbek vagyunk emlékszünk a 2000-es világvégevárásra is: ennek semmi apropója nem volt azonkívül, hogy a 2000 egy kerek szám. (Még ha azzal akarnál érvelni, hogy Jézus születésétől számítod (Jézus miért pont a 2000es számot szeretné?) a naptárral annyit variáltak az idők során (kérdezd meg bármelyik történészt), hogy ma biztosan nem ott tartunk ahogyan a naptár mutatja, tehát minden ilyen "X év valami más esemény óta" jóslat ami a modern történelemírás előttre eső időpontra vezet vissza, aligha lehetne pontos.
2012. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
34%
Igen , jövünk mi reptoidok Dec. 21. - én !
2012. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 MrPifta ***** válasza:
79%
Világ addig van, amíg van, ami változni tud. Ha az összes ember kihal, akkor is van még világ utána. Ha a Naprendszer elpusztul, utána is van világ. Akkor van világ vége, ha az utolsó atom is elpusztul. Márpedig az energia nem vész el, csak átalakul, ennélfogva világ is mindig lesz.
2012. jún. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
szerintem a hülye ember előbb írtja ki saját magát minthogy átélje a világvégét...akkorra már a Föld kihalt bolygó lesz mert annyira tönkretesszük, hogy még az utolsó mikroba sem lesz képes megélni rajta...akkor meg már mind1 hogy lesz-e világvége vagy sem :/
2012. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Lesz december 21-én eljönnek a Reptoidok.
2012. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Amm nem vagyok hülye de most egyszer mindenki meghal csak nem mind1 hogy hogy!
2012. jún. 8. 14:20
 28/49 anonim ***** válasza:

A nagy ezoterikus jovobelato embernek azert 1 ujabb erdekesseg:

2012 januar, fokusz musoraban, megkerdeztek Lominit( rtl klub,asztroshow aktiv josa) ,hogy o mit gondol a 2012es vilagvegerol. Valasza : "Vilagvege nem lesz hanem mar van"


Szoval emberek egy "szakerto" szerint mar megvolt a vilagvege, ketszer nem erhet veget:P

2012. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

23-as és 26-os válaszolónak:

Valami elfogadható bizonyíték?

2012. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 kissbandi válasza:

Sziasztok!

A 2012 évi világvége jóslatra gondolsz? Lesz az, csak ne szó szerint értsd, hanem átvitt értelemben. Szerintem decemberre pont kipukkad ez az EU-nak csúfolt gazdasági lufi! Egy biztos ez így ebben a formában nem tud tovább üzemelni! Biztos, hogy jön valami hatalmas fordulat. Szerintem januártól - Vörös Pisti szavaival élve - kutyavilág lesz a Földön!

Bandi

2012. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!