Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a 2012. december...

Ti hisztek a 2012. december 21. -i világvégébe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 16:14
1 2 3 4 5
 31/45 Bius13 válasza:

Nos én nem hiszem, mivel hányszor jósoltak már világvégét, és még élünk!

Másrészt ha világvége van akkor az nem biztos, hogy december 21, mert ez a természeten múlik meddig élünk.

Harmadrészt majd úgy is meglátjuk...

De én nem hiszek benne.

2012. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg elmarad.
2012. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:

Nem hiszek benne.

Az igazság az hogy a majáknál újra kezdődik az idő számítás

és a rendező kitaláltak minden féle hülyeséget!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
Kérdés! Mire is írtak a maják? Olyan hosszú volt az írásuk, hogy a kőtábla fogyott el nem a naptár, vagy az ihlet :)
2012. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Világvége biztosan nem lesz,csak max. valami megváltozik,úgyhogy ezen fölösleges agyalni!majd meglátjuk mi lest
2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
Nem, szerintem hülyeség.
2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom mindenkinek, hogy inkább éljétek tovább az életeteket, pasizzatok, csajozzatok, bulizzatok stb.


Olyan eseményeken pedig nem szabad agyalni, ami egyébként tudományosan nem bizonyított. Az emberek hajlamosak egy-egy jelet félreérteni vagy félremagyarázni és ilyen "szenzációkkal" oltják őket, mert mi emberek ki vagyunk éhezve a negatív hírekre, katasztrófákra. Ezért is van az, hogy a híradókban csak gyilkosságokat, rablásokat és katasztrófa eseményeket mutatnak be, mert ezzel nagyobb lesz a nézettség.

2012. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
100%
Biztosan nem lesz világ vége, hiszen Orbán Viktor 2014 tavaszáig itt a király és ő biztosan nem engedi meg , hogy világvége legyen.
2012. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
NEM!!! Szülinapom lesz...:DD
2012. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Mágus7 válasza:

Mivel mi teremtjük a világunkat,nagyon sajnálom,hogy embertömegeket próbálnak,különböző jóslat címén,tudatlanságuk miatt,arra rávenni,hogy 2012-ben világ végét teremtsenek.Talán,akik ezt teremtik azok ezt élik meg.Inkább gondoljatok,valami gyönyörű változásra,(amit én is érzek) és ezt fogjátok megélni.Ez csak egy korszak vége lessz,ami szerintem nagyon jót fog hozni.

Ne teremtsd a félelmeidet,főleg ne tömegesen.

2012. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!