Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki hiszi el a 2012-es világvégét?

Ki hiszi el a 2012-es világvégét?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem de mondjatok bizonyítékot vagy mondjátok el ha hisztek benne. És ha hisztek benne el tudjátok viselni, hogy csak 4 hónapotok van hátra?

2012. aug. 18. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen semmiféle bizonyíték nincs rá azon kívül, hogy elvileg lejár a maják naptárja [közben persze nem, mert régészek megtalálták a folytatását, csak ezzel már senki sem foglalkozik vele, továbbá a naptárreform miatt dec. 21. nem akkor van, amikor a maják szerint], meg néhány "földönkívüli által" feltöltött videó jutubra.

Egy-két hülye kitalál valamit és ezzel behülyíti a sok-sok embert, ennyi a bizonyíték rá.

2012. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlen találták ki... egy ijedt embert sokkal könnyebb manipulálni (média, politika stb...).
2012. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 x) ***** válasza:
76%
Senki nem hisz benne. Akik ide irkálnak ezzel kapcsolatban kérdéseket (például hogy "ti tényleg viccnek veszitek december 21-ét?") azok csak unatkoznak meg trollkodnak. Ők sem hisznek benne de szerintük vicces amikor egymásnak esnek az emberek.. de ettől függetlenül a fél karomat teszem rá hogy már vannak cégek akik földalatti bunkereket építenek mondván hogy "ez majd megvéd az apokalipszistől" és milliókat kérnek el hogy ott lakhassanak azok az idióták akiket sikerült beijeszteni.
2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
A maják csak nem írhatnak 839929283 évi naptárt. Arra célzok hogy amikor írták a 2012est pont akkor haltak ki.
2012. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Hogy a retekbe érne véget a világ.

A kezdet és a vég világméretűen két szélsőség, de elérni nem lehet őket sosem teljesen. (Még a halál meg a születés is csak hibásan jelenti a szimbolikában, vagyis tulajdonképpen egy formájuk.) Sem pedig úgy, hogy egyik nap bekövetkezik. A világ az átmenetek sűrű halmaza, jóval és rosszal vegyítve, de éppen az egyensúly miatt nem érhet semmi ilyen direktben, főleg egy mítoszon alapulva véget. Vicces, hogy a fentebb leírt jelzőket, tulajdonságokat még maguk a világvégét hirdető vallások is írják, szóval tiszta katyvasz az egész... reklámfogás ősi marketinggel, örüljünk neki.

Ha valamilyen más változás lesz, ami spirituálisan, kollektívan hat mindenkire, vagy akármi, amit kitaláltak, akár hihető is. De ilyen jajistenem vége meghalunk hülyeséget nem szabad komolyan venni, hanem élvezni a világot...

főleg akkor vagyok kiakadva, amikor jönnek bekopogtatni a házba szektáktól, hogy segítsek gyűjteni a rossz embereket, hogy a megfelelő helyre kerülhessenek a decemberi világvégénél...

2012. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A világvégében nem hiszek,de ettől még lehet bármi más.

Pl.természeti katasztrófa,3.világháború vagy egy mesterségesen előállított vírus.

Én teljes mértékben hiszek benne és már alig várom,hogy kiderüljön igaz-e.

2012. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most kérdeztem meg a mestert Chuck Norrist azt mondta hogy majd 11111.11.11-én lesz a világvége
2012. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Faeper ***** válasza:

Hiba van a részletezésben...nem 4 hónapotok van hátra hanem "4 hónapunk van hátra".

Én nem hiszek benne mivel minden 2. évben ezt mondják és sehol semmi...és elhiszed , hogy több milliárd ember élete egy naptáron forog kockán?? Nagy hülyeség. 2012 utolsó órájában egy hatalmas villám fog érkezni ami nagy energiát ad a világnak ELVILEG!!!

2012. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8/8. Na ilyenről se hallottam idáig!
2012. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Soha szó sem volt semmiféle világvégéről. Egyszerűen arról van szó, hogy a Maya naptár 2012-ben véget ér, nincs megírva tovább. Ez egyébként annyit jelent egyszerűen, hogy egy új korszak kezdődik. Azt hogy világvége lenne csak azért, mert véget ér a napár, valami idióta találta ki, és azóta hisztéria és divat lett belőle.


Hülyeség. nem lesz semmilyen világvége. Az új korszak pedig nem egyik csapásról a másikra kezdődik, hanem ez az átmenet már évtizedek óta zajlik, csupán 2012 decemberében lesz a matematikailag kiszámolt választóvonal. Olyan ez, mint hogy tavasz vagy nyár sem egyik pillanatról a másikra lesz amikor átlépjük a meteorológiai évszakválasztó vonalakat, hanem folyamatosan, átmenettel.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!