Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Inga jóslás? Ki az aki benne...

Inga jóslás? Ki az aki benne van a témában? Mert én nagyon nem. FONTOS!

Figyelt kérdés
AZ a helyzet,hogy hallottam erről az inga jóslásról (gyűrűt egy vékony valamire tenni és a tenyerünk fölé tartani)na most,én rendesen úgy csináltam,ahogy az a nagy könyvbe meg van írva.Egy gyűrűt egy madzagra fűztem,egy kis ideig a tenyerembe szorítottam,majd először feltettem olyan kérdést,amire tudom,hogy igen a válasz,mint pl van-e testvérem,aztán egy olyan,amire tutira nem a válasz.(az igennél körkörösen forgott a gyűrű,a nem válasznál pedig jobbra balra ingázott) majd próba szerűen feltettem azt a kérdést,hogy terhes vagyok? Igen jelzett,hozzáteszem 2.hónapja szedek fogamzásgátlót,ma kellett volna megjönnie,de még idáig semmi.Aki benne van a témában,az leírná,hogy mennyire lehet hiteles ez a dolog?SOHA NEM szoktam ilyen jóslatokat csinálni,még a horoszkópban sem hiszem.Életemben ez volt az első,ezt is csak mert olvastam valahol és gondoltam kipróbálom már mi ez...
2013. márc. 9. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit vársz. Az inga azt mondta, hogy terhes vagy. Beléd nem lehet beszélni a gyereket, meg ki sem tudjuk onnan beszélni.

Szerencsére a terhesség megállapítására ma már megfelelő technikák állnak rendelkezésre, talán abba az irányba kellene elindulni.

Mert ugye, ha most százan mondják, hogy nekik még az inga soha nem hazudott, akkor te máris biztos lennél terhességedben? A terhességet NEM (ismétlem: NEM) a tenyér fölé tett, madzagra lógatott gyűrűvel kell megállapítani. Akkor sem, ha hiszel az ezotériában, és akkor sem, hogyha kételkedsz benne.

2013. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én ezt nem azért próbáltam ki,hogy ebből tudjam meg terhes vagyok-e? csak szimplán átlagos kérdésekkel csináltam meg,csak aztán eszembe jutott,hogy ma nem jött meg,pedig ma lenne az ideje,ezért próba szerűen feltettem azt a kérdést,hogy terhes vagyok-e és igennel jelzett...
2013. márc. 9. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén...mi lenne, ha a baromkodás meg még 5 új kérdés kiírása helyett inkább fognád magad, elmennél az ügyeletes patikába, és vennél egy tesztet, ami 99%-os biztonsággal megmondaná, hogy terhes vagy-e?
2013. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert jövőhéten mindenképp megyek egy általános vérvizsgálatra (vizelettel együtt),tehát minek adjak ki rá pénzt,mikor úgy is jövőhéten kiderül.Egyenlőre csak kiírtam,hogy lehet-e adni valamit az ilyen módszerekre...
2013. márc. 9. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy teszt kb. 300 forint, de mindegy.

Akkor ne csinálj. De a jóslásnak baromra semmi értelme.

Egyébként általános vérképnél nem néznek HCG-t.

2013. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
írtam,hogy vizelet mintát is viszek.Nem tudom nálatok mit mérnek,de nálunk egy általános vizsgálattal mindent megnéznek.Barátnőmnél így derült ki, hogy terhes...
2013. márc. 9. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Vizeletvizsgálatból sem néznek automatikusan, csak ha az orvos kifejezetten kéri. Ezt nyugodtan elhiheted nekem.
2013. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.barátnőm speciel azt sem tudta,hogy terhes,csak egy általános vizsgálatra ment és ott derült ki,hogy az...
2013. márc. 9. 21:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Mint mondtam, rutinszerűen nem néznek. Azért nem áll olyan hú de jól az eü, hogy mindenkinek felesleges vizsgálatokat végezzenek.

ha kéri az orvos, akkor nézik. Különben nem. Az orvosa gondolom sejetette, azért írta rá.

2013. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
abból sejti egy orvos,hogy jó napot egy általános vér és vizelet vizsgálatot szeretnék. ha igen,akkor baromi jó orvosa lehet.Lehet én is hozzá fogok járni,ha ilyet tud...
2013. márc. 11. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!