Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » IC vonaton 1megállót érdemes...

IC vonaton 1megállót érdemes bliccelni?

Figyelt kérdés

hogy csináljam ?

.15 perc az út


2013. jún. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kristálygömböt, és azt mondja, hogy nagyon megütheted a bokádat.
2013. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most így jóslásba?
2013. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Írd le, hogy honnan hova és megmondom hogy megéri-e vagy, hogy kivitelezhető-e. Am 8000FT a bírság ami fix hogy nem éri meg de tudok egy két vonalat ahol simán kivitelezhető. Am zárkozz be a WCbe oda a kaller se tud bemenni és úgy is a kövi megállóba leszállít ha nem működsz együtt.
2013. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó, bocs, de ez hülyeség, hogy a kaller sem tud bemenni a vécére, van nála kulcs, amivel minden vécét ki tud nyitni, ha akar, én is buktam már le így IC-n.

De amúgy 15 perc az semmi, csináld úgy, hogy nézd meg fölszállás előtt hol a kaller, aztán tőle jó messzi vécébe bújj és lehetőleg NE zárd be a wc ajtót, mert akkor a kaller nagy valószínűséggel rád nyit, inkább hagyd nyitva és nyomd aztán ha valaki jön NE szólj egy szót se, akkor azt hiszik, hogy rossz és keresnek másikat, ha szólsz akkor meg várnak, hogy gyere már ki..

Vagy csinálhatod úgy is, hogy beülsz simán az IC-be és reménykedsz, hogy a kaller nem ér oda, vagy nem vesz ki, hogy téged még nem látott. De ez csak akkor jó, ha nem az IC indulási állomásától akarsz bliccelni, mert akkor alapból mindenkit lekezel.

Majd írd le mi volt, remélem segítettem.

2013. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csak bliccelni érdemes wcni sem kell ha nem vagy diák nem para mert leszállíttatod magad a gond abból lehet ha sokszor megcsinálod mert akkor nem fog majd felengedni a vonatra am nempara
2013. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!