Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmennék jóshoz a napokban....

Elmennék jóshoz a napokban. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ismerőseim ajánlják, nekik eddig összejött minden, amit jósoltak nekik. És érdekes, hogy még azt is megmondta a jós a barátomnak, hogy meghalt 2 hónapja valakije.
2013. aug. 6. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy feleslegesen dobod ki a pénzed. Ennyi az egész, amit a jósok csinálnak:


[link]

2013. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pénz nem gond, mert nem kér érte.. de azért mindig adok neki
2013. aug. 7. 11:40
 3/7 anonim válasza:
első válaszoló +1
2013. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem mennék jóshoz. Felesleges az egész ugyan úgy, mint a horoszkóp. Az életemet én irányítom, nekem nem kell, hogy egy magát látónak, jósnak, stb-nek kikiáltó ember megmondja, milyen életem lesz. Eleve nem is lehetséges megjósolni, mert te határozod meg a történéseket. Végtelen számú lehetőség áll fent minden pillanatban. Te döntöd el, melyiket választod és melyik alapján folytatod az életed. Ehhez nem kell jós.

F.M.

2013. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az a baj a "hókuszpókkal", hogy amíg az egyik kezét nézed, a másikra nem figyelsz... amíg az életedben megold, vagy tanácsol valamit, esetleg lenyűgöz, mert vannak természetfeletti erők, addig a másik oldalról észre se veszed, és máris romokban az életed. A problémát természetesen nem ennek tulajdonítod, mert a jós csak megmondta a jövőm, de ez akkora kihatással van az életedre, hogy olyan komplex, és ettől független dolgok is bekövetkeznek, amire álmodba se számítanál. Egy embernek egy jós levette a rontását, és kézrátétellel meggyógyította a térdét, majd a jós megmondta, hogy talál egy társat, azután kihalt az egész családja... (ezt elfelejtette mondani)


Szóval vigyázz, mert olyan nincs, hogy egy árvíz esetén csak iható vizet engedsz be az ablakon. Ha kinyitod az ilyen "spirituális" ablakot, akkor jön a szenny, lavina, és mocsok az életedbe, ott is, ahol nem számítanál rá!

2013. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs, a jós nem vett le rontást, az valami sámán volt... (vagy valami hasonló, tudja a fene már)
2013. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkább hívd fel az ezo zévét.Ki sem kell mozdulnod otthonról és nekik is fizethetsz.
2013. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!