Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti elhiszitek a 2014. Február...

Kováts Bianka kérdése:

Ti elhiszitek a 2014. Február 22-i világvégét?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 19. 19:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
63%
hogy én erről miért csak most értesülök... :D bocsi már nem azért, de hány világvégét is éltünk már eddig túl? :D
2014. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%
Az előzőt és az azt megelőzőt elhitted? Ebben is hihetsz bátran.
2014. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Ajj már megint, ez a kifogás, hogy ha az előző 1000 nem jött be, akkor ez se. Emberek gondolkozzatok már, ha minden nap rikácsolom, hogy ma elviszik a szemetet, de a szemét szállításnak egy konkrét napja van, akkor nem fogják elvinni a szemetet mert 1000X tévedtem? Én hiszek benne, aztán ha nem jön be, akkor nem jön be, minden esetre prepperkedek tovább, nem fogom azért abba hagyni, mert nem jönnek be a jóslatok. Egy harmadik VH egyébként a küszöbön van ha érdekel. Ezzel összefüggésben van egy jelenet a jóslatban, amikor egy farkas alsó állkapcsa a földet, a felső az eget érinti. Ha vissza mennénk az időben, és onnan néznénk a jövőbe, és látnánk egy atomrobbanást, akkor azt kb. így tudnánk leírni.
2014. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez a világvége téma már annyira gáz, hogy már konkrétan az is szánalmas aki kirak egy kérdést róla... Ha eljön a világvége azt úgy is mindenki észre fogja venni
2014. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%
Bianka én semmit sem hiszek el tudod? lesz@rom, hogy mikor lesz világvége.
2014. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Elég fiatal vagyok ( '98-as ) és mégsem tudnám megszámolni a 2 kezemen, hogy eddig hány világvégét éltem túl.
2014. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
81%
Minden évben van köbö 12 világvége.Mindig tuléljük,most is túl fogjuk.(ha lesz)
2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Én már unom ezeket a világvége eseményeket egyszer-kétszer elmegy, hogy minden évben kitalálnak valamit ez már unalmas lerágott csont 1évben kb. kétszer van világvége miért nem tudnak magukkal végezni azok, akik annyira szeretnének egy világvége eseményt? vagy lenne egy UFO invázió még az is értelmesebb lenne.

Sevjk, a derék katona

2014. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Már múltkor is annyira vártam aztán nem gyütt...:)
2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
Értelemmel rendelkező emberként fel sem merül bennem, hogy kételkedjem. Elmeroggyantak nem érdekelnek annyira sem, hogy futó gondolatot pazaroljak rájuk. Eddig életem során ha harmincs világvége nem volt, akkor egy sem.
2014. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!