Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kártyajós Budapesten? Kit...

Kártyajós Budapesten? Kit tartotok jó szakembernek? Átlagosan mennyibe kerül egy jósoltatás?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, érdekes lenne elmenni egy kártyajóshoz. Közületek volt már valaki budapesten működő kártyajósnál, akit megbízhatónak ítélt később?

Mennyibe szokott kerülni egy jóslás?



#jósnő #jós #jóslás #kártyajós #budapesti jós #budapesti kártyajós
2015. ápr. 6. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam már pár kártyajósnál, mert az egyik baráti társaság nagyon tudni akarja a jövőjét, és mondhatni jósról jósra járnak. Elkísértem őket, mert miért ne. Mindegyik teljesen általános dolgokat mond, amiből be tudsz magadnak helyettesíteni információkat. Mond húsz állítást, ebből vagy három biztos igaz rád. Egy átlagos jós 3-5 ezer Forintot kér el, de van bőven 10 felett is.

Ennél még az is egyszerűbb, ha megtanulsz te magad jósolni, az ingyen van. Én megtanultam, időnként jósolok másoknak, természetesen ingyen, de közlöm velük, hogy ez csak játék, és ne vegyék túl komolyan. Még így is több dolog bejön, mint amit a jósok mondtak...

2015. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!