Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot kártya, Lenormand...

Tarot kártya, Lenormand kártya értelmezése könyv nélkül?

Figyelt kérdés

Van cigánykártyám de könyvet nem vettem hozzá mert nekem az értelmezés,össszeolvasás pdf-ben megvan.Tatár Alexandra látnok írása.Remekül használható.

Nos,most pdf-ben vagy máshogy keresem a Tarot és a Lenormand értelmezését is.Olyat amit látnok vagy kártyavető írt és nem általánosságok.Köszönöm! :) Linkeket várok! :)



2015. okt. 1. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A Tarot-t nem lehet úgy megtanulni. A cigány kártyát igen, a Tarot kártyát nem.
2015. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

Az abszolút alapokhoz, elinduláshoz:

[link]

2015. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérés nem megalázkodás, a felszólitás ("Linkeket várok! :)") nagyképűség.

.

Félretéve mindent, a linkek:

[link]

[link]

Megjegyzem, ez utóbbi szép is!

Jó keresgélést!

2015. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Soha az életben nem lesz senki sem attól jós..illetve nem tud majd jósolni... ha megtanulja a kártyák jelentését. Azt egy hül.ye is megtanulhatja. Azonban ahhoz, hogy valóban láss...hogy érezz...tudd az összefüggéseket...hogy tényleg a valóságot mondd...ahhoz kell valami plusz. Ami vagy megvan benned, vagy nincs. Természetesen ezzel nem akarom senki kedvét elvenni a Tarottól, hiszen egy csodálatos kártya...és kiváló önismereti eszköz, még akkor is, ha magára a jóslásra adott esetben nem tudja használni az illető, mert nem ért hozzá. Csak szerintem ezzel sokan nincsenek tisztában. Ez nem működik, hogy Irénke bemagolja a kártyák jelentéseit meg a kirakásokat, aztán már tud is jósolni...............ez nem így megy. :) Ráadásul a Tarot nagyon összetett. Évtizedekig tanulja folyamatosan az ember........de tényleg csodálatos. Én imádom!
2015. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!