Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A symbolon kártya vagy a...

A symbolon kártya vagy a lenormand kártya a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 14:07
 1/10 Legoman ***** válasza:
58%
Az, amelyiket könnyebben tudod értelmezni. :)
2016. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van a Symbol-ba VIP kártyám.

majdnem minden héten ott vagyok, a kocsimnak hétvégén külön parkolóhelyet tartanak fenn.

De nem mindenkinek adnak VIP kártyát:)

2016. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

őszintén?


Egyik se jó. Ez a kettő ez nagyon ezoterikus, de nem beavatott.

A crowley és a kazanlár amit láttam valóban működni.

De beavatás nélkül azok se.

2016. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Laylah ***** válasza:
Mivel a kártya csak eszköz a tudatalattid kivetülésére, lényegében teljesen mindegy, milyen kártyát használsz, amíg értelmezni tudod a lapokat. Egyik kártya sem megbízhatóbb, hasznosabb mint a másik, csak különbözik a lapok szimbolikája (a részletekben, nem az általános jelentésben).
2016. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Használd mindkettőt,így több információhoz juthatsz.
2016. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Laylah-al értek egyet.

Nekem a Crowley és a sima francia kártya is megbízhatóan működik.

2016. febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg azt válaszd, amivel szívesebben jósolnál. Ami jobban tetszik. Mint ahogy abból a bögréből igyál, amiből jobban esik. Az sem baj, ha ez változik, sokan többféle kártyapaklit tartanak és hangulatfüggő, melyiket veszik elő. Ugyanígy van a bögrékkel is. :)
2016. febr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 homo ludensz ***** válasza:

Nem a kártya fajtája dönti el hogy mennyire megbízható,inkább az hogy egynek a sok közül mennyire vagy "mestere",mennyire tudod értelmezni és magyarázni azt ami egy kirakásnál kijön.

Tarot kártyát használok abból is a 22 Nagy Arkánumot,de 54 lapos a kártya és ha még részletesebb válaszokat akarnék akkor azokat is be kéne vonnom.

2016. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A cigány kártyában a fiú gyereket aki már felnőtt korú,a gyerek,vagy a katonatiszt jelenti?
2016. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 4-es válasszal értek egyet. Amúgy mindegy, ami neked szimpatikus. Nekem a symbolon a kedvenc, de ez szubjektív. Engem az érintett meg.
2021. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!