Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek (akik tarot...

Szerintetek (akik tarot kártyával foglalkoznak) meg lehet tanulni egy egyiptomi tarot-on használni a tarot kártyát?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egyiptomi tarot-t de sokak szerint a kezdőknek a rider tarot-t ajánlják. Szerintetek?
2016. máj. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Rider, vagy marseilles tarot-ot érdemes beszerezned. A többi nem igazán használható, mert megváltoztatták a kártyákon látható képek szimbolikáját, így kevésbé, vagy egyáltalán nem értelmezhetőek úgy, ahogy a rendes tarot. Ha tényleg értelmes információt akarsz kinyerni a kártyákból, akkor a fenti kettővel érdemes próbálkoznod.
2016. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is arra gondoltm, hogy beszerzek
2016. máj. 24. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy máshogy néz ki. Mindenki megtalálja a neki valót. De a Rider Tarothoz van szakirodalom. A Rideren keresztül tudod megtanulni. Utána már menni fog az egyiptomi is, ha akkor még mindig tetszik neked. Ha már kicsit belelátsz, meglátod a különbségeket.
2016. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem számít milyen kártyával kezdesz. Semmit nem jelent. Nyugodtan használd az egyiptomit. Nekem is az volt kezdőként. :)
2016. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!