Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya, Hogyan értelmezzem?

Cigánykártya, Hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

kihúzott kartyak: remény,szerencsétlenség,utazás.

Párkapcsolatban. kérdés: Mit gondol a másik a kapcsolatunkról vagy rólam?



2016. szept. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj drágám, ez nem jó, egyem a szived! Megint én vagyok. Attól, hogy a kihúzott kártyáid mellé kreáltál egy új kérdést, hát hogy is mondjam csak, maradjunk abban, hogy félrevezető. Félrevezető választ akarsz? Na, ülj le nyugodt körülmények között. Tedd fel az egy darab kérdésed. Például ezt, ami itt van fent. Vagyis dehogy ezt! Most újra elolvastam. Nem jó!! Ez megint két kérdés! 😃 A kapcsolatunkról vagy rólam?!? Most vagy a kapcsolatunkról vagy rólam! Tehát EGY kérdést. Keverd meg a paklit, de akkor már ne koncentrálj a kérdésre. Bal kézzel emeld el a paklit. Ez nem valami babona, hanem a bal kéz áll összeköttetésben a jobb agyféltekével, ami pedig az intuitívabb felünk. Aztán kiraksz öt lapot. Na azt írd le ide!
2016. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj nem hiszem el. mar nagyon kellemetlenül érzem magam :) . jójó,aakkor megcsinalom ugy.
2016. szept. 10. 16:22
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor mit gondol a masi ka kapcsolatunkol?

gondolat,pap szivkiraly.


azt tudni kell,hogy 4 napja szakitottunk 1 éves kapcsolat volt,és ő már mással van akit 3 napja ismert meg. ha ez szamit valamit

2016. szept. 10. 16:25
 4/5 A kérdező kommentje:

2 kartyat elfelejtettem leirni....

biro ,halal

2016. szept. 10. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, úgy már igen. Az első három lapon csodálkoztam egy kicsit úgy magában. De az utolsó kettővel kiegészítve már kerek egész. Már egy ideje ért ez a dolog. Hozott egy végleges döntést a volt párod. Nyugodtan leírhatom, hogy volt. Mindegy van-e új kapcsolata vagy nincs. Minél hamarabb tedd túl magad rajta és lépj tovább. Gondold végig, mit tanultál ebből a kapcsolatból, mivel lettél több általa, amit ezután fel tudsz használni. Ne szabadkozz, nem értesz a kártyához. Sokan azt hiszik, hogy csak úgy körülbelül gondolnak valamire, aztán kidobnak néhány lapot. Most nem Rád értem, mert Te korrigáltál és megcsináltad a végén normálisan.
2016. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!