Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki akar csak használni?...

Ki akar csak használni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mik a szándékai velem erre húztam 3 kártyát:levél pénz vágy!előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 22. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírozál inkább !
2017. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,de sztem nem a te véleményed/hozzászólásod érdekelt!ha nem tetszik amit kiírok akkor ne olvasd el....
2017. jan. 22. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Kötekedni akarsz ? Kűldōm is a' rontást !
2017. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem szeretem az 5 lapnál kevesebb kivetéseket, mert nagyon pontatlanok. A kösz a semmit fogd meg jól kategória.


Keress másik kivetési mintát, ahol 5 minimum 5 lapot kell kirakni. A kártyavetés pont azért öszetett, mert a lapok jelentése a másik függvénye. Egy környezetben vannak, és függ mi van előtt, utána, körülötte. Egymásra hatnak és utalnak. És ha kevés a lap, akkor az olyan, mintha le akarnád írni azt, hogy "Tiszta szívemből szeretlek!" De csak annyi lenne a lapon, hogy "szívemből"... nem mész vele semmire.

2017. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "Mik a szándékai velem" olyannyira konkrét kérdés, hogy ehhez még kártya sem kell.

Mit is tehetne mást, mint csak kihasználni, hiszen mély, értelmes gondolatokat megosztani veled nem tud.

Lehet, hogy neki sincsenek?

2017. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!