Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan jóslás vagy módszer...

Van olyan jóslás vagy módszer amivel kideríthetem hogy van-e esélyem egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok kíméljenek!
2010. jún. 21. 22:53
 1/5 anonim válasza:
Ha már egy kicsit jobban ismeritek egymást (beszélgetettek egyszer-kétszer és nem csak pl. munkahelyen a főnökről), akkor cigány kártyával ki lehet vetni.
2010. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Van, amit te is meg tudsz csináli. Mikor közelebb vagytok egymáshoz, nézz a szemébe, és mosolyogj rá. Figyeld a reakciót. ha visszamosolyog, akkor tetszel neki.

Boszorkányos módszer...

2010. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyszerűen megkérdezed .

Szerintem kevésbé időigényesebb, mint valami kártyavetést vagy valami, hasonló valóságtól teljesen elrugaszkodott dologba fektetni az energiádat.


Nincs olyan fiú aki ilyenkor hazudna, mivel iszonyat ritka ha egy lány ilyet kérdez.

2010. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van. 15000+áfa.
2010. júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én be szoktam ütni a neten, hogy szerelmi tesztek, vagy ilyesmi, és a az 1/10-ede jó. Pl: az a kérdés, h mi a reakciója, meg ilyesmi. Meg szoktam szerelmi jóslásokat is.

Nekem is tetszik egy srác, de nem kérdezem meg tőle, mert mikor a barátnőm elmondta neki, hogy tetszik neki (első előtt is ismerték egymást, és jó barátok voltak, csak a fiú össze haverkodott egy másikkal, aki teljesen utálta a lányokat. Még mindig.) Mikor a barátnőim elmondták a fiúnak, az kiakadt, meg minden. Azóta nem is beszélt a barátnőmmel, és messziről kerüli.

ÉN most nem tudom, hogy mi van, mert a fiúval nagyon jóban vagyok, és néha van olyan érzésem, hogy én vok az egyetlen lány, akivel jóban van. Hogy én változtattam meg, de tuti nem.

egyszer beszélgettem a haverjával, és az poénból azt mondta neki, h szerelmes vagyok belé, és kiakadt. Két barátnőmmel sikerült csak meggyőzni, hogy hazudott a haverja.

Én is gázban vok...

(U.I.: én ismerem a fiút, nagyából olyan mint én: Ha valamit sokáig nem szeret - nála a lányokra gondolok - akkor hogyha megszereti őket - vagy az egyiket - akkor sem fogja bevallani)

2010. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!