Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok Szira Zoliról?

Mit gondoltok Szira Zoliról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
2010. júl. 3. 14:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes... Bár nem olvastam végig. :)
2010. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én végigolvastam. Számomra teljesen logikusnak tűnik a felvázolt jövő. Én magam is kaptam belső üzeneteket amik alátámasztják a leírtakat. Vagy inkább egy részüket. Politikai jellegűt nem, inkább környezetvédelmi jellegű tanításokat kaptam. Nem ilyen részletesen, nem ilyen konkrétan és persze nem vagyok benne biztos hogy Istentől, de abba biztos vagyok hogy olyan helyről jött aki több nálam, bölcsebb, önzetlenül tanít és jó irányba vezet. A többi dolgot remélni tudom (hinni csak időnként egy-egy extrém mód optimista pillanatomban) hogy elkerüljük.

Engem megérintett az írás, és biztos vagyok benne hogy a megfelelő időben eszembe fog jutni ismét. És akkor ez nem lesz véletlen.

Mindenkinek azt tanácsolom hogy csak azt fogadja el tanításként ami belülről jön. Ez az ember olyan dolgokat írt le amiknek (egy kis része) már nekem is jött belülről, ezért én mindenképpen megfontolnám a leírtak. Illetve nemcsak ezért, hanem azért is mert mindig is olyan világra vágytam amit ő leírt (béke, egymás tisztelése, együttélés a természettel stb...). Így én a katasztrófa-félelem nélkül is törekedtem erre eddig is. Ez az amire szerintem minden (majdnem minden) ember vágyik csak a birkaszellem gátolja őket a megvalósításban.

2010. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a baj (vagy épp nem baj),hogy ebből semmi nem valósult meg,2007,2008ra,tehát innentől meg találgatás,meg felelőtlen rémisztgetés,
2010. júl. 16. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit túlzásba esik ez igaz. De amit leír számomra logikus. Lehet hogy még nem következtek be a dolgok de tényleg nagyon erre megy a világ. Reméljük az hogy nem következtek be a dolgok azt jelenti hogy változik a jövő. Én is szoktam jósolni és tudom hogy az időpontok azok amik a legtöbbször pontatlanok hiszen akiktől az információ jön azok nem ismerik az idő korlátját. Illetve az amit látsz az egy az akkori állások szerinti legvalószínűbb jövő.

Amilyen tanítást én fentről kaptam az nem ilyen politikai volt hanem a Földdel kapcsolatos. Elmagyarázták nekem a működését. Hogy mindennek nemcsak az embernek lelke van. A növéneknek az állatoknak is. Mind egy-egy szervei vagyuk a Földnek. Mert igen maga a Föld is él, és beteg. Mi most a növények az állatok és az ember egymás ellen vagyunk, de jobb esetben is nem tiszteljük egymást. Ezen kell változtani. Ha nem ápoljuk a Földet elpusztul. Felelősek vagyunk érte.

Részemről erről a környezetemben próbálok is tenni. Már sok embert győztem meg hogy gyűjtse szelektíven a szemetet, vagy ne igyon palackos vizet és ne halmazzunk még több műanyag szemetet stb... Ezek nem nagy dolgok, de minden cselekedet legyen az akár jó vagy rossz elindít egy lavinát és tovább gyűrűzik. Lehet hogy csak annyit ér hogy majd valamelyik unokám vagy dédunokám két pohárral több tiszta vizet ihat. De ha csak ennyi akkor is megéri, és fontos lesz akkor ha a víz kincs lesz.

2010. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más: Számomra nincs értelme a menekülőtervvel foglalkozni, mert nincs annyi anyagi javam hogy más országban letelepedhessem. Ha lenne akkor is másra használnám. Ahogy írtam az előzőekben a Földre. Hogy jobban elterjedjenek az alternatív energiaforrások. Én ezt a helyet emelném és ápolnám. Szeretek itt élni gyönyörű hely, és megtámadják hát megvédem, mert megérdemli. Minden más országnak meg van a maga keresztje, sokan hiszik de nincs máshol sem kolbászból a kerítés. De ha van is kit érdekel :), akkor sem érnek fel ehhez a helyhez.
2010. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!