Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósláshoz értők! Összeolvasnát...

Jósláshoz értők! Összeolvasnátok nekem ezeket a lapokat? Mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Tehát központi lap a szerelem, erre kérdeztem rá.

Múltra vonatkoztatva ez jött ki: 1. kevés pénz 2. veszteség 3.szomorúság 4. betegség 5. szerencse 6. szerető 7. katonatiszt

Jövő: 1. hűség 2. házasság 3. pénz 4. levél 5.bíró 6. ellenség 7. ajándék


2010. júl. 4. 09:25
 1/5 BlackSword ***** válasza:
47%
wáááá... Még jó, hogy nem magyar kártyából jósoltál... Bár arra tudok egy jót... Állandóan ezzel ökörködtünk...
2010. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A kártyát is be kell avatni, ha a bolti kártyával kezded a munkát meg van a szertartása.Hamis eredményeket kapsz.
2010. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kártyajóslásról szóló könyv bevezetőjében olvastam, hogy a jóslás nem jövendőmondás, hanem leginkább útmutatások, intelmek, apró pluszok a jövőről. Legalábbis egyszerű keretek közt sose lesz megismerhető a jövő, csak ha bevárod (ezt már én mondom, nem a könyv, és valljuk be, a tapasztalatok engem támasztanak alá:)
2010. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
magyar kártyából egyszerű olvasni! nem tudom hogy nekem miért hozta ki a jóskártya a halált
2010. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem kaptál rá válasz kb 2 mondatban összefoglalom.

múlt:

Előskörben nem úgy alakultak a dolgok szerelmi ügyek ahogy szeretted volna, sok rosszat megtapasztaltál

következő kör: szerencse, szerető katonatiszt:

alakul a dolog, úgy tűnik rendeződnek a dolgok.

Megismertél valakit, és úgy tűnik, hogy párkapcsolat felé hajlik a dolog.


Jövő:

Hosszú tartós sikeres párkapcsolat, akár házasság is.

Egyedül csak a bíró meg ellenség zavar, ami szerintem szakításra utal, vagy a kapcsolat megszakadására.


Az ajándék adott esetben új kapcsolat lehetőségét, vagy a régi helyrejöttét jelzi.


Nah ennyit a két mondatról!


Remélem segítettem!


üdv

Abroxo Mors

2010. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!