Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mindenkinek megvan írva a sorsa?

Mindenkinek megvan írva a sorsa?

Figyelt kérdés
Minden megvan írva oda fent? vagy mégis, hogy működik ez? "Normál közegben mindenki maga irányítja azt"-szerintem ez h*lyeség, akkor az is megvan írva, hogy normál közegben legyen. Mit gondoltok, meglehet változtatni a sorsunkat, vagy meg sincs előre írva?
2010. júl. 5. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyesen működik a sors és a saját akarat.

Vannak bizonyos dolgok, amik elő vannak írva az életedben - például, hogy 50 éves korodban ki kell adnod egy könyvet, ami egy csapásra ismert íróvá tesz - de az odáig vezető utat csakis te alakítod a saját döntéseiddel. Útközben tanulhatsz sokat és tanulhatsz keveset is, ez csak rajtad áll.

2010. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Méga mikor kicsi voltam , volt egy olyan álmom hogy ott voltam fent ahol az emberek életét írják meg, tőbb száz ezer ember volt ott és mindegyiknek volt egy írógépe amivel csak írtak és írtak és írtak és apapírok egymás tetején álltak , ez az egész egy hatalmas nagy teremben volt aminek se hossza se vége nem volt.És én ott oda mentem az egyikhez és láttam hogy mit ír igaz nem emlékszek rá hogy mit írt csak néztem és hirtelen egy másik helyen voltam egy indián törzsnél , az idián törzseknél már nem volt ott semmi , de visszont meg marat egy hatalmas nagy arany kapu ami orlyási nagy volt. Nekem az az aranykapú kinyilt és bementem oda. Ki kerestem egy tekercset és rá találtam arra hogy hogyan tudom meg védeni a másik indiántörzs támadásátol ezt az egész indián könyveket, és sikerült is meg mentenem az idiánokat, de az érdekeség az volt hogy meg volt előre írva az hogy mi fog történi.
2010. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem minden meg van írva. Bár én nem úgy képzelem, hogy ténylegesen le van írva valahova, hanem így mittudomén, de szerintem minden egyes mozzanat előre meg van írva, még az is, hogy mikor üss a bill-en h helyett j-t véletlenül :D
2010. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem nincs leírva semmi. Mindent saját magad irányítasz.
2010. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 5. 13:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt én úgy képzelem el, hogy van egy zenemű, ami előre meg van írva. Viszont te vagy aki ezt a zeneművet játsza, és improvizálhatsz benne. Az is fontos hogy pl milyen közönségnek játszol, és hogy hogyan. Játszhatsz boldogan szomorúan lassan gyorsan kedvesen. Néha meg is állhatsz egy pillanatra, vagy többre. Lehet hogy egyszer csak odül melléd valaki, és belejátszik a darabodba, és együtt játszotok tovább. Lehet hogy teljesen passzol a két zene együtt és így mentek tovább, de lehet hogy nem. És akkor külön játszotok tovább. Te döntöd el hogyan élsz, de vannak dolgok amik tényleg meg vannak írva. Egyéni sorsunk a kollektív sors része:)
2010. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
meg van írva, de a mi dolgunk lapozni
2010. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ja ha megkeresed a számitógépen a jegyzettömböt és megnyitod a "Életem" nevü fájlt akkor ott le van írva.
2010. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Csibehusikaaa válasza:
Szerintem vannak "részek" az életben amik meg vannak írva, amiknek egyszerűen meg kell történnie, de azért alapvetően az ember alakítja a saját sorsát. De szeritnem vannak véletlenek is, ekkora rendszerbe csúszhatnak hibák, valamivel muszály a fura dolgokat is megmagyarázni. Erről mondjuk lehetne vitatkozni hogy mi véletlen és mi az ami meg van írva és meg kll történnie valamiért... :)
2010. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Méga mikor kicsi voltam , volt egy olyan álmom hogy ott voltam fent ahol az emberek életét írják meg, tőbb száz ezer ember volt ott és mindegyiknek volt egy írógépe amivel csak írtak és írtak és írtak..."


Ez igaz! Bár amikor megírták, még nem voltak írógépek, tehát kézzel írták őket!

India! Pálmalevelekre van írva az emberek sorsa!


Forrás több helyen, pl. itt: [link]

2010. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!