Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi átok csak az illető...

Szerelmi átok csak az illető szerelmi életét teszi tönkre vagy meg is ölheti?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Azt, aki átkozódik, azt öli meg a saját szava, tette.

Nem tudtad?

2019. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettő fél szerelmi életét tönkreteszi, nem kizárt hogy öngyilkosságba torkollik az ilyesmi előbb utóbb.

Vagy teljes őrületbe.

2019. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 es!

Ezt a saját tapasztalatod??

2019. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3as,


Régóta foglalkozok spiritualitással, és sajnos láttam már ilyenre pár példát igen.

Mindig mondom, hogy a fekete mágia tönkreteszi az embert, de mégis belemennek az önös vágyaik miatt az emberek, aztán meg is szívják.


Nyílván ez működő kötés/fekete mágia esetében érvényes, abból meg kevés van szerencsénkre.


Szedtem már le ilyet emberekről és szokták mesélni milyen érzés, úgy írják le mint egy megszállást kb., hogy nem tudják miért teszik azt amit tesznek, érzik hogy nem jó nekik, mégsem tudnak ellene semmit tenni, csak megőrülnek belülről.


Ha valaki tudatosan és szeretetteljesen él azon egyébként nem fog az ilyesmi, csak olyanon használható fekete mágia, akin van rés amin keresztül el tud jutni hozzá.

2019. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Exemet megkötöttem 8 éve, összejöttünk, fél évre rá, lebénult toló kocsiba került, előtte egészséges volt az orvosok se tudták megmondani mitől van. Állandóan csak sírt nem akar meghalni mert őrülten szeret, így mondta szó szerint. Én tudtam h a kötés miatt. Leszedtem a kötést róla utána lassan helyrejött. Szét is mentünk pontosan azon a nap amikor gyógyulttá nyílvánították. Azóta az utcán nem ismer meg... 5évig voltunk együtt. Akarod elhiszed, akarod nem. Ez így volt.
2019. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én az átokra gondoltam. Mikor valaki sok rosszat cselekszik és megbüntetik azzal, hogy átkot tesznek a szerelmi életére.
2019. okt. 16. 21:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Az atok is fekete magia, mindegyik felen csattan.


De buntetesnek nem kapsz atkot, ez hulyeseg. Nincs olyan dolog ami miatt atkot erdemelne barki is, az elet pozitiv.

2019. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De hogyan csattan kétfelé? Démont küldenek az egyikre, de a másikra akkor hogyan?
2019. okt. 16. 22:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kötekedés csak érdekel.
2019. okt. 16. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ez nem így megy. A fekete mágiában negatív energiával dolgoznak.


A negatív energia pedig mindent megpróbál bekebelezni amit csak el tud érni, így azt is aki előhozza azt, és azt is, akire ráküldik. De azon mindig rosszabb hatása van aki előhozza, mert kvázi szabadutat ad az energiának hogy felélje az energiáját a fekete mágusnak.


Ezért nem tart sokáig egy fekete mágus karriere sem


Persze ebből az állapotból ki lehet jönni, de csak kevés embernek sikerül magától.


Általános hiba hogy azt hiszik az emberek hogy ha harmadik féllel végeztetnek ilyesmit akkor rájuk nem kerül majd semmi rossz, de ez nem így van.


Az energiákat nem lehet átbaszni vagy megkerülni. Ez olyan mintha végignéznéd hogy valaki elüt valakit, és a tettes megpróbálna meggyőzni arról, hogy neki semmi köze a történtekhez.

2019. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!