Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi idő múlva hat egy...

Mennyi idő múlva hat egy "szerelmi kötés" vagy "szerelmi varázslat"? Az illető férfi, mennyi időbe telik amíg hat úgymond a varázslat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 19:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
45%
Nincsenek ilyen varázslatok. Szóval jó sokáig fogsz várni
2020. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
43%

Nem érzed a súlyát annak, hogy te ilyet akarsz tenni egy másik szabad akaratú emberrel?


Nézz magadba.

2020. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszolsz
2020. dec. 16. 20:49
 4/47 anonim ***** válasza:
52%

Nem érdekel.


Egyszerűen nem bírom felfogni mi vihet rá egy embert arra, hogy ilyet csináljon.Tegyük fel, hogy hat a mágia, akkor is csak egy hazugság lesz az egész...


Szánalmas.

2020. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 III. A nagy károly ***** válasza:
38%

attól függ milyen varázslatot használasz. Több e célra készült varázslat van és némelyik gyorsabban némelyik pedig lassabban hat.

De ha azt akarod hogy az ünnepekre már mindenképpen működjön akkor egy instant varázslatot javasolnék

2020. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Ellentmondásba keveredsz.

Ha nem hiszel benne, miről prédikálsz?!

2020. dec. 16. 21:03
 7/47 SZücsöm ***** válasza:
49%

4. Valószínűleg úgy se sikerülne neki. Tudtommal nem elég ismerni és jól elvégezni egy "rituálét".

Valószínűleg ugyan úgy gyakorlottnak is kell lenned a "témában". Rajzolni is általában pálcikaembert kezd az ember és nem élethű arcképet.

De még ha sikerülne is tudtommal (laikus vagyok) nem tartana sokáig az "öröm" és a vége is csúnya lenne.

+ Ne felejtsük el azt a negatív karmát amit ezáltal magára venne.

Ja és ha valaki pénzért elvégezné neked a "varázslatot" az is valszeg kókler lenne mert nem hinném hogy hozzáértő pár ezer forintért osztozna veled ebben a - karmában.


De mint írtam én (még)teljesen laikus vagyok a témában.

2020. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
32%

Küldj neki meztelen képet.

Az instant hat.

2020. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
28%
6os. Azért hogy lásd hogy ezzel nem leszel előrébb:) Ha létezne ilyen akkor régg fantasy világba élnénk
2020. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
2%

4, mi viszi rá? Az önzőség.

Csak saját magát szereti, plusz gyáva is.

Meg valszeg bányarém, hogy nem megy neki segítség nélkül 😄

2020. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!