Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek a voodoo-ról ?

Mi a véleményetek a voodoo-ról ?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni mint mágikus, spirituális tanokat tanulmányozni. De nem igazán találok forrást. Egyáltalán érdemes a voodooval foglalkozni ?

2020. dec. 19. 00:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és igen, azt leszögezném, hogy nem szerelmi kötések miatt érdekel a téma. Igazaból minden más miatt... pl Woodoo istenekkel való kapcsolat felvétel
2020. dec. 19. 00:47
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Rossz a kategória, a vudu nem mágia, okkultizmus, hanem vallás.
2020. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha kapcsolatba lépsz voodoo istenekkel az szerinted mi ? Persze a spirituális utakhoz elengedhetetlen a vallás :D
2020. dec. 19. 01:35
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Fekete mágia, hanyagold!
2020. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja hanyagolom mert ha jól olvastam megszállásos dolog ez és az nem jó annyira
2020. dec. 19. 03:28
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Négerek a nagy zsonglőrök benne végül is áldozatot jelent most az már más kérdés hogy éltető vagy haláli áldozatot .
2020. dec. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akitakarsz ***** válasza:
48%
Nem csak egy isten van és az ő prófétája Mohamed?
2020. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Grimfox ***** válasza:
91%
Nem nagyon tudsz vele foglalkozni. A Voodoo a nyugat-afrikai törzsi vallások, és a karibi térség helyi vallásainak, valamint némi kereszténységnek a keveréke. Ez egy vallás, vannak paphoz hasonló rangú személyek, akik a szertartásokat végzik. A szellemek, amikkel dolgoznak sokszor állatáldozatot, véráldozatot követelnek a segítségükért. Ez közelebb áll egy sámánisztikus valláshoz, vallási rítusokhoz, mint a független mágiához. A voodoo vallás tagjává is nehezen válhatnál, nemhogy valaki olyanná, aki a szertartásokat végzi.
2020. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Woodoo mágiát sokszor használtam már ha valakit tönkre akartam tenni.

hihetetlen erős dolgokat tudsz vele csinálni.

de ez nem kétperces művelet.

Ahogy feljebb grimfox írta, emögött komoly vallásfilozófia rendszer van, amit megérteni kell, majd ha tudod az alapokat, elkezdheted használni.

Alapja az igazi vérmágia.

2020. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Beavatottnak kell lenned hozzá, closed practice.Sztem a hoodoo is, bár abban nem vagyok biztos.Akármennyire is baromságnak tűnhet, nézz fel aminora.Pagans&Witches vagy vagy valahol ahol sokan vannak és kijavítanak.De magában nem tudsz belekezdeni.
2020. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!