Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A drogok adhatnak spirituális...

A drogok adhatnak spirituális élményeket?

Figyelt kérdés

Arra jöttem rá, hogy az a spirituális ember aki öntudatos ( azonban az öntudatosságot fejleszteni egy élet műve) Ezzel szemben a drogok önellentmondásosak, mert akik használják, azt mondják hogy sokkal tudatosabbak, ezzel szemben pedig hallucinációkat látnak.

Pedig ha haluzol, nem hiszem, hogy a tudatódnál vagy.


Illetve, úgy gondolom, hogy az álmok is adhatnak spirituális élményeket, ahogy a drogok is. DE! Nem biztos, hogy igaz lesz amit átélsz és tévképzedbe sodrod magad, így nem hogy nem éltél át spirituális élményt hanem egy rossz következtetést vontál le.

Szóval az esély, hogy drogok hatására spirituális élményed legyen

kb 50-50%. Mert nem tudod a valóságot az illúziótól meg különböztetni.


2021. ápr. 25. 21:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a véleményetekre
2021. ápr. 25. 21:31
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nem adhatnak. Nem véletlen hívják fel a figyelmet hogy HALUCINOGÉN.
2021. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

A drogok adnak bilógiai ingereket amik egyszerűen hamisak. Keveredik a tested elhagyása és a testélmény. Ráadásul egy komolyabb trip 80%-t úgyis elfelejted. Szerintem nem sokat lehet belőlük tanulni max a tényt, hogy több van itt mint amit látunk.


Kicsit olyan mint a Star Wars-ban a sötét oldal. Az a könnyebben járható út. A "jó" oldal szerintem a meditáció. Ellehet érni durva élményeket, akár testelhagyást. Csak ugye egy instant effekt helyett több évnyi gyakorlást igényel és aki nem érez rá az soha nem tud elég mélyre menni.

2021. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Grimfox ***** válasza:
47%
Spirituális élményhez hasonló élményt ad, nem spirituális élményt. A sámántechnikákat nem lehet ide számítani, azok egészen más kategóriába esnek.
2021. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Jól sejted. Minden hallucinogén ártalmas a finomabb testekre.
2021. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Grimfox ***** válasza:
52%
A fizikaira is.
2021. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

A spirituális élmény pl. szellemlátás.

A droggal viszont csak olyan, mintha látnál egy szellemet.

Nem spiritualitás, csak hallucináció.

2021. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek azoka beszámolok akik azt mondják hogy drog hatására kileptek a testükből azok csak hallucináltak ?
2021. ápr. 25. 21:53
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Simán, mivel tudatmódosító
2021. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Anno mikor aktivan cuccoztam "flesseltem"(lattam) magamat kivulrol, ahogy ott ultem a padon. Kb masfel meterre alltam magamtol.
2021. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!