Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Testen kívüli élmény?

Testen kívüli élmény?

Figyelt kérdés

Egy ideje sikerrel gyakorlom a tudatos álmodást,és legtöbbször elérem azt hogy tudatában maradok az elalvás folyamatának is és nem csak rájövök arra hogy álmodom.

Az elalvási folyamat azon részén amikor a testem lebénul,egyszerűen felkelek (persze a testem hátrahagyva) és cselekszem a fizikát meghazuttolóan. Hallottam az OOBE-ről és tisztában vagyok a fázis ebben a témában használt fogalmával.

Amire a kérdésem kihegyeződik,hogy ez a jelenség valójában micsoda?



2021. aug. 10. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik magasabb szintű hordozóval lépsz is ki a fizikai testedből, kell lennie egy energia és információs kapcsolatnak. Próbáld meglátni hogy hol kapcsolódsz a fizikai testedhez, milyen módon, milyen szín, stb.
2021. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Magasabb szintű hordozó?
2021. aug. 10. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami, ami a tudatosságot hordozza. Különböző irányzatok különbözőképpen nevezték el, asztrális test, devachan test, indigó test, éter test, mental test, buddha test, stb...ugyan annak több elnevezése is van. Ezek különböző szintű, -vagy fejlettebb ha úgy tetszik- hordozója a tudatnak/léleknek.
2021. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Ez a jelenség a BUTASÁG
2021. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért butaság?
2021. aug. 11. 00:39
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Én vagyok a négyes. Fogékony vagyok az ezotériára, mert volt egy bizonyított élményem, ami nem evilági. De emiatt nem hiszek el mindent. Írj valami meggyőzőt. Nem kell regény, csak néhány meggyúző érv.
2021. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De mi mellett vagy ellen érveljek?

Azt kérdezem,hogy ezt lehet-e betudni testelhagyásnak vagy inkább csak az álomban történik az élmény.

2021. aug. 11. 01:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én két opciót látok esélyesnek.

1) Az egészet álmodod, bár arról tudnál ha felkelsz belőle...

2) Ez csak az A.P. hallucinációs "mellékhatása", mint amikor valaki szörnyeket lát A.P. közben.

2021. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

A testen kívüli élményeknek van fizikai alapja.

Ugyanis van benned egy testkép magadról, és ezt tudja néha félrekezelni az agy.

2021. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SZücsöm ***** válasza:
100%

Én nagyon csodálkoznék azon ha a tudatos álomnak bármi köze is lenne az OOBE-hez ezért is gondolom hogy csak álmodsz.

Viszont rettentően egyszerű kideríteni. Megkérsz valaki hogy rajzoljon vagy írjon rá valamit (minél bonyolultabb annál jobb) egy kis papírlapra és azt felrakod otthon egy szekrény tetejére úgy hogy nem tudhatod hogy mi szerepel a papíron(+ természetesen írással/rajzzal a plafon felé).


Ha valós OOBE-ről van szó akkor az azt jelenti hogy a környezet amit észlelsz valóságos és a tudatod is tiszta tehát a cselekedeteidet teljesen uralod. NA már most amint átkerülsz abba az állapotba amit OOBE-nek tartasz megnézed hogy mi van a papíron.


Ha a valóságban is az van a papíron amit az érzékelés közben észleltél és ezt még meg tudod ismételni párszor akkor gratulálok OOBE-ről van szó.


Ha nem vagy az érzékelés közben a papírt se találod akkor csak álom.

2021. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!