Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valami varázslat arra,...

Van valami varázslat arra, hogy megszálljam egy amerikai ember testét mondjuk egy napra?

Figyelt kérdés

Szeretnék szétnézni az USÁ-ban, de túl drága a repülőjegy. Arra gondoltam, hogy otthon azt hazudnám, hogy elmegyek valahova, pedig csak visszamászok a szobámba az ablakon keresztül, és magamra zárom az ajtót.


Na, most kéne valami varázslat, amitől elaludna a testem, de az elmém Amerikába repülne, és ott megszállná egy ember testét, ott lennék egész nap és este visszatérnék, aztán eljátszanám, hogy most jöttem haza a házba.


Van olyan varázslat, ami ezt lehetővé teszi?


2010. szept. 3. 00:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Na jó van menj szépen aludni!
2010. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
persze van, keresd meg Mézga Aladárt, aki majd összehoz az apja köbükunokájával, MZ/X-el. majd ő elrepít
2010. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

fakeeeeeeeeeee

annyira szarok ezek a kérdések:Dha van olyan,aki komolyan hinne ilyenbe,hát azokra törvény kéne,hogy ne szaporodhassanak

2010. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 jujube válasza:
100%
En most pont itt vagyok, kerdezz, szivesen elmondom milyen Florida es az ocean..>)))
2010. szept. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért ezt gondold át még egyszer! Találsz magadnak egy narkós harlemi négerpostit, aki pont akkor lövi túl magát.
2010. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Varázsgomba Tours.Nem csak Amerikába.
2010. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
94%

A varázslat egyszerű, állj rá a bal lábadra a jobb lábadat pedig tedd rá egy falábú székre mintha lépcsőre tennéd két kezed tárd ki oldalra vízszintesen tenyérrel felfelé, fejed pedig szegd hátra jól, szemeid legyenek nyitva de a szemed akaszd fel, és mondd azt 3x, hogy: "amerika jövök irgum burgum ákom bákom már látom álmom" de ne ki fújd hanem befelé szívd a levegőt(egy légvételre).A hazajövetel ugyanez csak a másik lábadat tedd a székre és Magyarországot mondj Amerika helyett.

Sok sikert kicsi Harry Potter.

2010. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most mé' kellett elárulni, hogy hogy jön vissza??? :)
2010. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!