Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg létezik fekete mágia...

Tényleg létezik fekete mágia úgy értem hogy tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 14:54
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
88%
A mágia, ha értesz hozzá, hatásos. Ha mások kárára használod, vagy úgy igyekszel magadnak kedvezni, hogy ez másoknak árt, azt nevezheted fekete mágiának, ha így egyszerűbb. Hatásos, de a szabályait be kell tartani. Ha betartod, a "fekete mágia" neked is ártani fog. Ha nem tartod be, nem fog működni.
2021. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vodoo babás átokhoz tudna valaki átkot vagy tippet adni?
2021. nov. 2. 15:25
 3/11 Grimfox ***** válasza:
21%
Voodoo átkot csak beavatott voodoo pap képes végezni. Te nem vagy rá képes. Ha az átok elvégzéséhez tippeket kérsz, akkor azokat az átkokat sem fogod tudni elvégezni, amiket esetleg valaki elküld neked "recept" formában. Írtam, hogy ha értesz hozzá, akkor hatásos. Ha kérdezned kell, nem értesz hozzá, így vagy hiába próbálkozol, vagy csak magadnak okozol bajt.
2021. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy kéne feltenni a kérdést, hogy tényleg működik-e a mágia. Erre persze senki nem tudja a valódi választ, mindenki a saját véleményére hagyatkozik. Egyébként a fekete mágia a közhiedelemmel ellentétbe nem a "vodoo babás" átkozósdi munkát takarja, hanem a halottakkal való mágikus munkákat. Maga az a kifejezés is hogy, "Vodoo baba", nem feltétlenül állja meg a helyét, mivel a szerte Európában is ismert volt az emberi képmások, babák, felhasználása a mágiában és nem csak átokra, hanem szerelemre, védelemre akár gyógyításra is használták.

Mindenesetre, ha tényleg érdekel ez az egész és szeretnél ezzel foglalkozni akkor tanulj és olvass sokat. Ha azért tetted fel a kérdést mert haragszol valakire és ezért úgy gondoltad, hogy most ilyen módon fogsz vele kicseszni, akkor ez nem neked való.

2021. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, hatásos, de árat kell érte fizetni. Erre mondják, hogy a bosszú kétélű fegyver. Ha ehhez folyamodsz, mérlegelni kell, hogy megéri-e. Mondjuk ha egy barátnőddel összevesztetek egy fiún, hanyagolhatod is az egészet, de ha egy elmebeteg pszichopatát akarsz megfékezni, aki sorozatban tönkreteszi mindenkit, akkor elgondolandó (de csak ha abszolút nincs más megoldás). Én egy ilyen veszélyes emberre tettem egyszer egy nem is legerősebbnek mondható távoltartást és sikerült, egy ideig nem tudott ártani. Viszont ezért én szörnyű testi kínokkal fizettem jó darabig, mégegyszer nem tenném, inkább elmennék jó messzire.
2021. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz feketemágiával, rohadt veszélyes mert mindig van ellenhatása, es teljesen kiszámíthatatlan hogy mi lesz az...
2021. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadó, nem semmi. Azt hittem teljesen egyedül vagyok ezzel. Ugyanezt tettem meg egy kolléganővel, aki minden létező embert tönkre tett a környezetében. Eleinte nem tudtam, hogy amit kérek az ún. "távol tartás". Kifejlesztettem egy tevékenységet, egy rituálét, mert nem tudtam már megfékezni. Brutálisan tönkre akart tenni más embereket a kollégám. Nem normális, esküszöm. Csúnyán bánt a betegekkel is, mindenkivel. Szóval olyan jól sikerült a mágia, hogy pár hónap után fizikailag is messze került. Pontosan annyit kapott amennyit megérdemelt. Nem vagyok Isten, hogy igazságot osszak, de tényleg az történt vele amiből akár tanulhat is.


Viszont én nagyon megszenvedtem. Fizikailag, lelkileg is. De még mindig úgy érzem, megérte.

2021. nov. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es válaszoló le írnád konkrétan mit csináltál hogy zajlott a rituálé?
2021. nov. 6. 10:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy embert távol tartani magamtól, próbál befolyásolni, próbál bele szólni a dolgomba és lelkileg is tönkre tesz. Már nem bírom tovább. Nem érdekel hogy milyen árat kell érte fizetnem.
2021. nov. 6. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, ha írsz priviben leírom neked, hogy én mit csináltam.
2021. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!