Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki ért a kundalínihez?

Valaki ért a kundalínihez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Igen, kundalini szerelő vagyok.
2021. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Zsír. Ha nem hiszel az ilyesmiben minek vagy itt?
2021. nov. 7. 12:06
 3/16 A kérdező kommentje:

Trollkodni...

Ez a Gyk úgy látom már csak trollokból áll.

2021. nov. 7. 12:07
 4/16 Grimfox ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy Magyarországon, vagy akár Európában találsz olyan mestert, aki tényleg ért a kundalinihez. Ez eleve egy viszonylag titkos jógairányzat, a kundalini felébresztése veszélyes, és hosszú folyamat, amit nem lehet csak úgy mellékesen csinálni a hétköznapi élet mellett. Vagy ennek szenteled az életed, vagy nem jársz sikerrel, esetleg balsiker lesz a következmény, ami még a sikertelenségnél is rosszabb.

Persze sokan állítják, hogy felébresztették a kundalinit. Ezek egy része hazudik, másik része tényleg elindított egy energiaáramlást a gerinc mentén, de ez nem a kundalini.

2021. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Hallani hallottam már róla de nem érdekelt
2021. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Engem érdekel(ne), volt is régebben egy oktató, aki ezzel foglalkozott, de valahogy mégse vágtam bele. Aztán később olvastam egy leleplező cikksorozatot erről a programról. Elég megdöbbentő volt, hogy helytelenül végezve a gyakorlatokat, milyen károkat tud okozni... Ha érdekel, elküldöm a linket priviben, nem tudom, itt szabad-e megosztani 😅
2021. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem találhatsz legalább olyat aki volt már rajta, manapság ez az egyik legnépszerűbb.
2021. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
De most komolyan. Mi az hogy "ért a kundalinihez?" Egy jogit, gurut vagy tantra mestert keresel itt a gyakorin?
2021. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
8. Egy jógi nem feltétlen fog érteni hozzá, ez kb olyan mintha egy zen mestert kérdeznél a tibeti misztériumokról, lehet tudja, lehet életébe nem foglalkozott vele.
2021. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
9. De mi az hogy érteni hozzá? Ez nem egy szakma. xD
2021. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!